şükela:  tümü | bugün
  • bazı erkeklerin istemsiz olarak hissettiği bir duygudur.
  • prezervatif hissi verir.
  • botoksu da ekleyelim buna, hepsi birbirine benziyor. silikon göğüs ayrıca çok kötü bir şey üstteki yazara katılıyorum, favladım zaten.
  • bazı kadınların da istemsiz olarak hissettiği bir duygudur.
  • çok da umrundasınız estetikli kadınların.
  • yüzle çok oynandığında sonuçları bence de itici oluyor. ama burun estetiğinin kimilerinde çok yakıştığını düşünüyorum.göğüs konusunda bilgim yok. liposuction da faydalı bişey bence.

estetikle sixpack, kol-göğüs kasları falan yapılsa tercih edebilirim belki. bi westworld bi altered carbon gerçek olsa mesela. henüz teknoloji o derece ilerlemedi sanırım.
  • merdiven altı mı yaptırmış estetiği tanıdığınız kadınlar anlamadım, doğru ve uygun müdahaleler kesinlikle bu duyguları uyandırmaz.
  • bir erkek olarak kesinlikle katıldığım düşünce...hepsi aynı elden çıkmış gibi yapılmış burunlar.. enjeksiyon yapılmıştır dudaklar..bir kadının kendine yapacağı en büyük kötülük böylesi müdahaleler.
  • nişantaşı'nda 5 dk gezmekle 5 kg kusturan olay.
  • dolgu yapilmis dudak ve meme buyutme operasyonu olmus kadinlari deneyimlemis biri olarak igrenecek bir durum olmadigini belirtmek isterim.
    memeyi ameliyat izini gormediginiz surece dokunarak ayirt etme ihtimaliniz bile dusuk.