şükela:  tümü | bugün
  • yasemin mori ile eypio'nun henüz bugün yayınlanan değişik kafalı, çılgın ritmli, hareketli mi hareketli şarkısı & klibi.

https://youtu.be/tgqyv3ldwps
  • yarısında çıktığım şarkı
  • (bkz: #73790128)
  • chinchilla mı? ablacığım sen jay z değilsin, burası da new york city değil.

hiç olmamış şarkı.
  • haydi böyle boktan müzik yapıyorsun, eypio gibi kalitesiz bir herifi neden dahil ediyorsun hiç mi kendine saygın kalmadı? tanım: berbat bir şarkı.
  • yasemin mori’nin defne joy foster’a dönüşmüş halini içeren klibe sahip bir garip şarkı.

bir de yasemin mori sana ne oldu? gerçekten merak ediyorum, biz mi seni yanlış konumlandırdık zihnimizde, gönlümüzde. seni hiç tanımayan birisine senden ve o eski şarkılarından bahsetsem, dur bak bir şarkısını açayım desem ve youtube veya spotify’da ilk bu şarkı çıksa karşımıza, yeminle utanırdım. karşımdaki de muhtemelen benim zevkimden şüphe ederdi, iki saat methettiği kadın bu muymuş diye. bize de yazık. hiç yüzmeseydin keşke bu sularda.

bir de instagram’da denk geldiğim eylül öztürk şarkılarını getirdi aklıma bu şarkıdaki söyleyiş tarzı. hadi o kadın belli bir dımtıs dımtıs temposu üzerine eğlencelik, gülüp geçmelik şarkılar yazıp söylüyor kendince, yani bir iddiası yok ama yasemin mori gibi bir sesin aynı sıradanlıkta, başarısız yeni yetme rapçiler gibi şarkı söylemesini anlayamıyorum. çok amaçsız, çok saçma geliyor. yakışmıyor.

hiç estirmeseymiş keşke.
  • yasemin mori'nin kalitesiz şarkısı. "ne güzel alternatif takılıyordun, bulaşma böyle işlere" diyeceğim ama ortam çekiyor herkesi. hiç sevmem türk alternatif müziğini zaten.
  • vasat bir şarkı ucuz bir kliple ancak bu kadar berbat bir hale getirilebilirdi. klibinde beğendiğim tek şey yasemin bacımızın makyajıdır.
  • eypio ile değil de heijan'la falan düet yapsaymış daha çok yakışırmış bu şarkının kalitesine. yasemin, bu sen değilsin be kuzum.
  • estağfurullah sözcüğü hiç bu kadar itici olmamıştı...