şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: baise moi)
  • kıllısı ve kılsızı olan olusum,ayrıca (bkz: nevus)
  • (bkz: affet beni)
  • vucütta pek çok bölgede çıkması muhtemel olmakla beraber göze batan yerlerdeki ayrı önem taşır. "bu ne?" diye soranlara sadece "et beni" denmez, kendisine atfedilen isim de söylenir. mesela benim boynumdakinin ismi orgazm, soyismi et beni.
  • (bkz: do me)
  • (bkz: do it again)
  • bu et beninin neyden kaynaklandığı, hangi gücü arkasına alıp vücudumuzda bir yer bulabildiği merak ediliyor olabilir. cevap için doktora gitmeye, kitaplar karıştırmaya gerek yok. hayır! cevap, arayanın hemen dibindedir: "allahım kor et benini". yadsınmasın.
  • açık renkli veya ten renginize yakın olanları iyi bir cerrah tarafından elektrokoter ile alınabilen ben çeşidi.bu işleme koterleme deniyor.eğer küçük ve açık renkte ise doktor balıklama atlıyor , sonrasında elindeki koter denen havyaya benzer aletle onları bir güzel yerinden çıkarıp dağlıyor, koter denen bu meret kanı elektirik akımı ile buharlaştırarak kanamayı durduruyor, böylelikle iyileşme kısa sürüyor veya evde yada berberde misina bağlıyarak yapılan ben koparma işlemlerinde olduğu gibi kanı durduramamak gibi sivri zeka ürünü girişimler önleniyor.koterlenen bölgede delik kalmıyor ama cilt yüzeyi diğer bölgelere göre daha açık renk kalıyor.işlem sırasında , doktor köfte söylemiyor kebapçıdan , o , koterleme sırasında bizzat sizden çıkan mis gibi ızgara kokusu , işlemin yapıldığı oda ise dumandan gözükmüyor hali ile.
  • bir gecede vucudumun belirli kisminda birden birsuru cikmis seylerin adi. panik halindeyim olecek miyim diye. nerden cikti bunlar bi gecede anlamadim gitti.