• saç teline dikiş ipine hiç gerek kalmadan da kurtulabilirsiniz..
    özellikle asprin yöntemiyle 5 günde kuruyup düşüyor..

edüt:

referans-1 -> (bkz: #90861341)
    referans-2 -> (bkz: #101113342)

ilgili tarif: "yetişkin asprini"nin etbenini kurutma özelliği var.. tabi bu kimyasalı etbenine sürmek ve orada tutmak gerekiyor.. bunun için önce asprini ezerek toz haline getiriyorsunuz.. sonra bu tozu çok az ıslatarak balçık kıvamına getirip "ben" üzerine sıvama şeklinde sürüyorsunuz.. özellikle banyodan sonra bu uygulamayı yapıp üzerini de + şeklinde bantlarsanız sıvanmış (nemli) asprin tozu daha uzun süre etbeninin üzerinde kalacaktır.. eğer asprin tozunu ıslatmazsanız kuru kuru bir faydası olmuyor.. hafif ıslanınca eriyor ve ben'in üzerinde kimyasal reaksiyon başlıyor..

her gün bir kere bu işlemi uygularsanız 5 günde mutlaka kurtulursunuz.. bu olayı tecrübe ettiğim için kesin konuşuyorum.. en ufak bir ağrı sızı da olmuyor tertemiz işlem.. sonuçta bu yöntemi denemesi bedava, kaybedecek birşeyiniz yok.. ama "ben" aldırmak için doktora giderseniz salgından önce tane başına 300 lira istiyorlardı şu an fiyatlar ne olmuştur bilemiyorum..

geçmiş olsun!
  • lisedeki emekli biyoloji öğretmenimiz anlatmıştı: öğretmenim çocukken onun komşusu olan bir kadının ayağında kocaman sarkık bir et beni varmış, kadın bir gün bu yöntemle beni koparmış ve bundan 6 gün sonra ölmüş.

özetle: riskli bir olay olur kendileri. yapmayın.
  • alnımda birtane vardı kökü güçlü olduğu için ip bağlamadım. 1 ay önce eczaneden bir ilaç aldım çok tehlikeli bir ilaçmış. sürdüğüm an etrafı çok kızardı. hiç geçmeyecek diye çok korktum ama geçti 1 saat içinde. o ilacı çöpe attım. ertesi gün özel hastaneden randevu aldım. 125 tl idi randevu ücreti. ben lazerle yakıldı onun ücreti de 400 tl . çok çok hafif bir pembelik kaldı. zamanla o da gidecekmiş. 15 senedir vardı, aslında böyle karakteristik şeyleri çok severim. ama son zamanlarda çok büyüyünce rahatsız oldum, aldırdım. hiç pişman değilim.
  • et beni denen ucubeden kurtulma yöntemlerinden birisi.
  • ya kanserse? kanseri tetiklerse?
  • ensemdeki benlerime saç telininin dolanması yüzünden yaşadığım sıkıntıları düşününce çok mantıklı gelmedi bu benim için.
  • benleri böylr basit yöntemlerle almaya çalışmak çok riskli, mikrop kaparsa saç telinden daha pahalıya mâl olur.
  • küçük et benlerini bağlamak çok kestirme bir çözüm
    ortalama 2 gün içinde kuruyup ölüyor.
    saç teli kullanmak yerine makara ipi de kullanabilirsiniz.
    küçük et beni: kürdan kalınlığındaki et beni

büyük et benini bağlamak çok kestirme bir çözüm değil
    geniş bir kökü olduğu için kolay kurumuyor ve can yakıyor
    bunda aspirin uygulaması daha faydalı görünüyor
    fakat daha sabır isteyen bir iş
hesabın var mı? giriş yap