şükela:  tümü | bugün
  • tam hali "etçilim her canlıyı yerim demekle erkeğim istediğime tecavüz ederim arasında bir fark görmüyorum" olan ömür gedik vecizesi.

https://twitter.com/…edik/status/845079713806737411

tecavüz denen bir vahşeti böylesine hafife almak ömür gedik'e yakışır bir saçmalık zaten.
  • pirzolanın kilosu 60 lira
    harbi bu fiyatı verince sikilmis gibi hissediyorum kendimi
  • "bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye"
  • hayvanları her daim insanlardan önde tutmuşumdur. ama bu lafa anlam veremedim. popüler olmak adına tecavüz ve yüzyıllardır doğamızdan gelen et yemeyi karşılaştırmanın hiçbir manası yok. he her hayvanı ye demiyorum ya da bu hayvan kesim çiftlikleri benim de karşı olduğum şeyler. ama sen bunları güzel bir dille anlatmak dururken alakasız bir şekilde tecavüze bağlarsan kimse de ciddiye almaz. hayvanseverliğinle de dalga geçerler bu kadar basit.
  • "bugünden itibaren ceylan, zebra avlamayı bırakıp okaliptüs yemeye başlıyorum."
    ormanların kralı aslan.
  • ömür gedik kimdir? ne iş yapar? üstüne vazife midir? söylese ..kine takan çıkar mı?
    diye sordurmuştur akşam akşam.
  • vücudu ne kadar proteinsiz kaldıysa artık, beyinden yemeye başlamış.

tanım: tanımlanamayan açıklama
  • bir canlıyı öldürmekle tecavüz etmeyi eşit gören biri tecavüzü aşırı hafife aldığı için eleştirilmiş. vejetaryen değilim ama bir canlıyı öldürmeyi tecavüzden çok çok daha az vahşi yapan şey ne anlamadım.
  • herhalde ahir ömrümüzde ömür gedik'ten henüz işitmenin nasip olmadığı son duyar sivri sinek öldürmenin bir hayvan katliamı olduğu.. onun da eli kulağında. anlıyoruz ki; fazla düşünceli olmakta düşüncesizliğe giriyor.