şükela:  tümü | bugün
  • et yiyelim .. istanbul şirinevlerde günden güne kalitesini artıran bi mekan .. alt katta ocakbaşını ve menüyü görerek ver siparişini , üst katta 5 - 10 dakikaya hazır .. etler, yolun karşısındaki kendi kasaplarından .. günlük - taze - seçme .. alkol yok .. ye , git .. isim yapmaya başladıkları için , artık kapıda kuyruk görebilirsiniz ..
  • istanbul şirinevlerde köftesiyle nam salmış et restaurantı. şirinevlerde çıtayı yükseltmiş bir yer, etilerdeki adı lazım değil etçiler, kebapçılar kadar pahalı değil hem de oldukça güzel steakleri vardır. tabii fiyatlar da bu lezzete göre oldukça uygundur. şaşlık tavsiyemdir.
  • yediğim en iyi f/p burgerine sahip etçi. tekrar tekrar tekrar gidelesi mekan. 10 numara 5 yıldız.pişman ayrılmazsınız.
  • her zaman böyle mi bilmiyorum ama sokaktan geçen gençlerin garson yapıldığı, antrikotunun lastik gibi olduğu mekan.
    soğuk geldi la et. bildiğin başkasının siparişini önüme getirmişler. ısıtmalarını istedim, kızgın yağa batırıp çıkarmışlar.
    etle bir alakaları yok. hepsini geçtim, yanımdaki kız arkadaşıma rezil oldum.

(bkz: olmaz böyle)
    (bkz: one minute)

ek: tatlıları da kötü. gitmeyin buraya.
  • ayıptır yazması, ramazandan önce avcılar şubesinde 2,5 kişi 4 kebap, içecek ve salataya 82 lira ödeyip kalktığımız mekan.
    kebapları ve köftesi gayet başarılı, kanadı vasattı. steak, burger, antrikot, biftek denemediğimiz için bir şey diyemeyeceğim.
    edit: unutmuşum bir tane de kaymaklı tahinli hayrabolu tatlısı vardı ve güzeldi ama kebapçıda künefe olmazsa olmaz kardeşim.

not: ramazanda gidip de kulağımı çınlatmayın. çünkü ya kalite düşer ya paranın karşılığını alamazsınız. bu dediğim her yer için geçerli.