• güzelim domatesi dalından koparıp ölmesine sebep olan insanlar bile var. çok caniyiz çok.

edit: başlık başa
  • hem etçil hem de otçuluz. doğamızda bu var. diğer canlıları zekamız ile alt etmişiz. aslanlar bizden baskın olsaydı onlar da bizi yerdi. duyar kasmayın. adana kebap güzeldir, tavuk kanat güzeldir. yormayın kafanızı, gömün gitsin.
  • biraz b12 tüketin. beyniniz çalışmıyor..
  • 2 gündür et yiyenlerle ilgili açılan saçma sapan başlıklardan biridir. et yemeyerek ruh hastası olan insan beyanıdır. tabi vücudu hayvansal proteinden eksik kalınca gecenin bir saati böyle değişik betimlemelerde bulunulur.
  • hayattan zevk almasını bilir. mesela ben, öyle bir ruh hastası katilim ki kuzu etine asla hayır diyemiyorum. mangal partilerinde coşuyorum, dana biftek ve pirzola favorilerim arasında. yahu bir de beyti sarma var ki hastasıyım. sakatat grubuyla da aram iyidir.
  • bitkilerin acı çektiğini bilmeyen ve et yiyenlere vicdansız ruh hastası diyen vicdan abidesi(!) bir kişinin beyanı.
  • şaşlık, küşleme, döner ne varsa götürdüm az evvel. mutluyum, ruh hastası olduğumu da düşünmüyorum. gayet lezzetliydi, başlığı açan arkadaşa da zevkle ısmarlayabilirim. zira beslenme alışkanlıklarından olsa gerek, halet-i ruhiyesi pekte iyi görünmedi bana..
  • et yiyorum. hayvan ölüsü yiyorum evet. leş yiyorum. var mı ulan?

hamburger falan yiyorum üstelik, bitkilerle eti yan yana, üst üste koyup yiyorum.

hayvanın etini milyonlarca parçaya ayırıp, tuz ve baharatla karıştırıp, aynı hayvanın bağırsağının içine doldurup demliyorum sonra da o eti pişirip biber ve domatesle beraber ekmeğin arasına koyup yiyorum ulan! (bkz: sucuk ekmek)
hesabın var mı? giriş yap