• pkkya katilan norvecli bir terorist icin ovgu duzmus, abd emperyalizmine kara gucu olmus pkk/ypg sevicisi
    en kisa zamanda kendisini demir parmakliklar arkasinda gormek isteriz. isteyenler, emniyet'e pkk propagandasi yapiyor diye sikayet edebilir.

(bkz: pkk icin savasan norvecli)entry'si soyle:
    sadece pkk için savaşmıyor, aynı zamanda adil ve halkların barışına dayanan bir dünya düzeni için de savaşıyor. ortadoğu gibi peygamber dahi gelse tanıyamayacağı vahşetlerin yaşandığı ve sömürenlerin petro-dolarla halkların eğitimsizliği üzerinden yükseldiği bir coğrafyanın kurtuluşu için savaşıyor.
  • toplamda 31 entry girmiş, 31'inde de pkk ve kürtler ile alakalı övgüler ve akp karşıtlığı içeriği üretmiş yazarımsı. pkk yandaşı olduğu ortada.
  • mağarada yaşayan bir terörist.

ayrıca hukuk öğrencisiymiş. bu tarz eşek aşıklarının üniversitelerde barınabilmesi eğitim sisteminin vehametini gözler önüne seriyor.
  • pkk hakkındaki ifadelerini gelsin, yakın mesafeden uzun namlulu silahın tüm şarjörü boşaltılarak öldürülen kuzenim şehit askerin 10 yaşındaki oğluna söylesin.
  • bu ne cesaret lan, adam resmen pkk propagandası yapıyor..
  • bir ekşi sözlük yazarı. *
  • pkktroll, engelle geç.
  • pkk için savaşan norveçli başlığındaki entrysini silip kacmis pkkli yazar. ilimli konusup normal biseymis gibi davranmasi da buna ek.
  • kendisine acıyarak 'kardeş sen yazdıklarından insana benziyorsun, eşek zikenlerden bir farkın olsun, bak okumuş etmişsin yazdıkların doğru değil' şeklinde bir mesaj atarsanız cevap vermeyen terörist/terörist sevicidir. herhalde buraya yazdıkları üzerinde günlerce hazırlık yaptığından olsa gerek, iki kelam cevap veremedi bay entelektüel. cevap veremediği süre zarfında 'okuyom ben yea' şeklinde zırlamış buralara. burası türkiye koçum, okuyor olman eşek ziktiğin gerçeğini değiştirmez. sonra böylelerine acımanın ne kadar yersiz olduğunu anlar amcalara yazarsınız, amcalar da sever böylelerini.
  • ciddi ciddi kaşınan yazar, nasıl bir rahatlıksa anlamadım. okuduğu okulu ben 3 sene önce bitirdim hukukçu ayakları sökmez bana gerekli yere iletilmediyse bi yesillendirin ben ileteyim.
hesabın var mı? giriş yap