• bir saç kurutma makinesi markası. zamanında bi tane edinmiş idim.. neredeyse yirmi sene oldu hâlâ canavar misali çalışıyor.

2021 yılından edit: çalışmaya devam ediyor...
  • etap aynı zamanda dizayn, simulasyon, operasyon, kontrol, optimasyon, ve elektrik üretimi ile ilgili birimlerin otomasyonunu hazırlayan bir analiz platformudur. elektrik-dizayn mühendisleri kullanır. özellikle güç (power) mühendislik alanında hızla yayılan bilgisayar programı.

üzerinde uzun zaman çalışmış biri olarak öğrenmesi ve kullanması çok kolay bir program olduğunu söyleyebilirim. raporlardan bazıları kısa devre, yük akışı, ve elektrik arkı. tek sorunun programı kurana kadar çok bilgi toparlamak gerekliliği olabilir..
  • bisiklet komponentleri üreten sram firmasının yol bisikletleri için geliştirdiği red serisine eklediği kablosuz vites sistemi. sram red etap olarak bahsedilmektedir. şu anda en 2014'de tour of california'da prototipler denendi. özellikle pil ömründen olumlu yönde çok bahsediyorlar. yamulmuyorsam ar-ge baya kasmış tek şarj ile 400 defa vites değiştirebiliyorsunuz.
  • en şahanesinden bir güç sistemleri analizi yazılımıdır. yazandan çizenden allah razı olsundur.
  • internetten esrar buldum, koko buldum, kredi karti bilgileri edindim, kiralik katil ayarladim, zenginlestirilmis uranium bile alacaktim param yetseydi lakin bunun 8v dan yukseginin crackini bulamadim. bildigin komplo teori, bildigin x files.. noluyo lan?
  • pardus işletim sisteminin okullar için akıllı tahta sürümüdür.
  • bir süredir 3200+ isimli saç kurutma makinesini kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. önceden buna benzer bir kaç marka daha kullanmıştım ama bunun üfleme gücü çok daha iyi.

bilindik bazı küçük ev aletleri markalarının saç kurutma makineleri şunun yanında oyuncak gibi kalıyor. malzeme kalitesi de oldukça iyi diyebilirim.
  • (bkz: etap marmara)
  • yarışta belirli evre. (bkz: bulmaca sozlugu).
  • çocukluğumda evde bunun saç kurutma makinesi vardı, aradan belki 15 yıl geçti o makine hala babamın evinde saat gibi çalışır durumda. buna güvenerekten ben de 4 yıl önce yine etap marka saç kurutma makinesi aldım. tabii biz aşırı derece hor kullandığımız için, makinenin 4 yıl dayanması bile mucize oldu.
    bugün yaşadığım tıraş makinesi krizinden sonra kendime bi adet moser 1400 alayım diye araştırma yaparken bu markanın da tıraş makinesi olduğunu öğrenmekle gözlerimin faltaşı gibi açılması bir oldu. siparişimi verdim 4 gözle yolunu gözlüyorum inşallah yüzümüzü kara çıkarmaz.

taş gibi marka.
hesabın var mı? giriş yap