şükela:  tümü | bugün soru sor
 • güzellik yarışmalarının vs değişmez başvuru yeriydi vaktiyle. star tv'de izleye izleye kazınmış beyinlere.
 • iki kişilik oda ücreti 180 ytl'dir. fakat odanıza çıktığınızda taharet musluğu olmayan bir klozet ve suyu borudan şarrr diye boşaltan bir duş sistemi ile karşılaşırsınız. o girişteki sarı kaplamalı kapılar, palyaço giyimli aşırı kibar personel hep fasa fisodur. muhtemelen günlük 30 ytl ücreti olan otellerde standart olarak sunulan bu hizmetlere etap altınel'de ulaşmak için resepsiyona inip arıza çıkarmak gereklidir. ancak ondan sonra minimum insani temizlik koşullarında bir odada kalabilirsiniz. ankara'da konaklamak için bu otel dışında herhangi bir otel tavsiye edilebilir.
 • pazarları verdiği brunch'larda çuvallayan otel. tanık olduğum en yavaş hizmetti. masaya gönderilecek omlet 25dk gecikmez ki, tatlının yanında içilecek çayın gelmesi 15dk sürmez ki...
 • mezuniyet balosu gibi organizasyonlarda gayet kaliteli bir menü sunan otel.
 • el değiştirmiş olan oteldir. 1 mart 2010'dan itibaren barcelo altinel adı altında barcelo oteller grubuna katılacaktır.
 • görevlilerine oda temizliği yapılmadığını söylediğinizde, "istemediniz ki" diye cevap veren nefis bi' oteldir.
 • http://www.barcelo.com/…s/turkey/ankara/ankara/home

  tel :90 3122317777 | fax: +90 3122302330 | e-mail: ankara@barcelo.com
 • etap yillarindan ne ariyorsaniz barcelo olduktan sonra da aynisini bulacaginiz, bir gidim degisiklik gormemis oteldir. ama ozellikle spor salonu sahanedir. bir bisiklet ve iki kosu bandi ayrica bir tane de bench ve ikisi 1'er kg bir tanesi 10 kg toplam 3 tane agirlik ayrica da 2 tane atlama ipinden olusan spor salonunda yine de bir azim spor yapmaya kalkarsaniz dikkat edin: kosu bandindaki elektrik kacagindan gelecek enerji vucudunuzda ekstra yag birikmesine sebep olabilir.
 • izmir ali ağa versiyonunda 3 gece konakladığım görüp görebileceğiniz en uyduruk yataklara ve baştan sağma yapılan yemeklere sahip otel.

  ilgi alaka hak getire. güzellik yarışması için gelen kızları ağırlamaktan başka bi işe yaramıyor beldede.

  gitmeyin, yanındaki kıytırık pansiyonu deneyin daha iyi.
 • ankara etap altınel, ankara'nın ilk otellerinden biri. çok siyasetçi ağırlamış köklü otellerden.

  ancak eski zamanlarından hiçbir iz yok.

  kendi haline bırakılmış, sahibinin ilgilenmediği, müdürü var mı şüpheli yuvarlanıp giden bir otele dönüşmüş.

  otel havasızlık ve rutubet kokusuyla sizi karşılar. 80'li yılların dekorasyonu sizi geçmişe götürse de konfor için biraz çağdaşlık ararsınız ama yok, 80'lerde diyemememizin tek sebebi, wi-fi hizmeti olması.

  aşçıları et yapmayı bilmiyor.

  lobide 3 gazete var, milliyet hürriyet sabah. muhtemelen bunu 90'ların sonunda belirlediler ve öyle bıraktılar. köhneliği vurgulamak için söylüyorum bunu.

  menüsü bile eski ya.

  12 liraya bira içiyoruz otelde, 25 liraya 20'lik rakı içiyoruz. viski isteyince 25 lira. menüyü 2017 başında hazırlamışlar. onu bile güncellemiyorlar. zarar etmek uğruna.

  anlatabiliyor muyum?

  odada minibar var ama bozukmuş. girdikten ertesi gün öğreniyorum. özel bir durumdan ötürü yiyecek koymuştum, bozulmuş.

  devredin bari de düzgün biri sahiplensin şu oteli. herhalde sahibi kara para aklıyor, bu umursamazlığın başka bir açıklaması yok.