şükela:  tümü | bugün
  • yeter artık bu senet mafyası kılıklı hukuk bürolarının barbarlığı, zorbalığı.

ttnet'e 1500 lira borcum var, yaklaşık 4 aydır psikolojik nedenlerden ötürü çalışmıyorum dolayısı ile ödeme imkanım bulunmuyor şu an. arayıp anneme ''siz dolandırıcı bir çocuk yetiştirmişsiniz'' cumlesi nasıl kurulabilir. annemin tek bir üzüntüsü için dünyayı yakabilecek bir insanım, arayıp sayıp sövdüm. kendimi kontrol edemeyip daha farklı şeyler yapsam, sırf aç gözlü bir avukatın cagrı merkezlerinde asgari ucretle çalışan garip cahil kızları gazlamalarının sonucu doğan bir vakada ben ne kadar tümden suclu/sorumlu olacağım.
    bu insanlar nasıl arayıp borçlu insanın ailesine hakaret etme küstahlığına sahip olabiliyor aklım almıyor. türk milletinin adliyeye dair genel korkusu bu kadar kolayca spekule edilebilir mi?
    bu ahlaksız hukuk büroları nereye kadar bu yönteme devam edecek? bunun duru neresi? irfan home rezaletinde gerekirse karını sat öde diyen avukatlık bürosuna nasıl bir yaptırım uygulandı? bu yozlaşmanın sınırı nedir?

vallahi elim ayağım titriyor.

dip not: sikayet var sayfası bu hukuksuz hukuk bürosunun yaptıgı terbiyesizliklerle kaynıyor.