• adam/kadın ekşi itiraf'a "hoşçakal hayat" yazıyor ve kimse de demiyor ki adam/kadın intihar mı edecek aman bir şey yapalım. lan nasıl bir goygoy nasıl bir duyarlılık anlayışınız var ben anlamıyorum. benim tepkim cılız kaldı; çünkü aslında korktuğum şeyin çoktan olup bitmiş olabileceğini düşünüyordum. belki dedim bir ihtimal dedim, en azından bir haber alırız dedim ama baktım ki kimsenin sikinde olmadı. ve benim için de herkes gibi hayat devam etti maalesef. belki de adam öldü bile. belki cesedi evinde duruyor öylece. siklemeniz için söyleyeyim: adam entry'lerinden anladığım kadarıyla şu an new york'ta.

artık başlığı açandan açana duyarlılık kat sayınız artıp azalıyor mu bilemedim ama birkaç gün sonra bir başkası için çabalanıyor. çabalansın tabii ki ama özel mesajdan değil ekşi itiraf'tan intihar edeceğini ima eden adama da bi bakılsın artık ya sikecem yapacaanız işi.
  • ilgilenen, bu başlığı takip edenler için duyurayım: arkadaş sanıyorum iyi durumda. bir sorun olduğu belli; ama şimdilik korktuğumuzun gerçekleşmediğini söyleyebilirim.
  • şöyle bir entry yazarak beni endişelendirmiş yazar: (bkz: #70490134) ulan şimdi gördüm. entry'yi gören kimse olmadı mı, bir mesaj atanınız olmadı mı? "kandırıyor olabilir mi?" ölen olmasın da kandırılalım amk, ne değerliymişsiniz ya.
  • istediğine küfür edebileceğini sanan bir çomar. neyseki sözlük, yazar bilgilerini kurumlarla anında paylaşma konusunda çok iyi.
  • umarım geçici bir kızgınlıktır. ne diyeceğimi bilemiyorum artık. niye bu kadar sıkıştırıyor hayat hepimizi. iyi olmanı temenni ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap