şükela:  tümü | bugün
223 entry daha
  • bir film izlemeye başlamadan önce her zaman eksideki yorumlarına bakarim ama bu sefer bakmadim, aklıma gelmedi. ıyi ki de bakmamisim yoksa baya ön yargılı izleyecektim.
    baya beğendiğim bir film oldu. tavsiye edilir.
  • film şahane bir film ama niye illa her filmde bir eşcinselliği ortaya koymak zorundalar onu anlamıyorum.

ama yapmışlar olmuş.
  • izledim orta karar buldum. devamı daha iyi olacak gibi.
  • ben pek beğenmedim zira filmin kötü karakteri transformers oyuncakları gibiydi ve onun saldığı canavarlar bir garip görünuyordu.

çok sevdiğim oyunculardan salma hayek'in de eğreti durduğunu söylemek durumundayım.

richard madden yine karizmaydı, sevgili john snow tüm sevimliliğiyle " you don't know nothing john snow " karakterini güzel oynadı.

angelina jolie fazla rol bulamadı gibi, pek de severek oynamamış görüntüsü çizdi bana göre.

sprite karakterini canlandıran kıza da pek ısınamadım, diğer süper kahramanların güçleri pek etkilemedi.

orta karar bir filmdi, marvel dizileri filmlerini geçti gibi. nerede o bayıla bayıla izlediğimiz thanos serüveni peh.
  • buradaki yorumlara bakınca kimsenin beğenmediği film. ben yine de izledim ve filmi beğendim. marvel seven herkes beğenir diye düşünüyorum.
  • hintli ve sikko hint dansı check
    uzak doğulu check
    lal zenci check
    büyüyemeyen velet check
    aksanlı latino check
    superman çakması check
    gay zenci gay arap aşkı ultra mega andromeda check

sonra soruyorlar niye beğenmediğiniz diye. çünkü eşeğin zikinden dolayı beğenmedik.
  • benim için son derece sıkıcı bir filmdi. evrene genel olarak uzağım ama filmleri izliyorum. daha akıcı ve baymayan marvel filmleri de izlemişliğim var. devamı gelir mi bilmiyorum ama diğer kahramanlarla ortak filmlerde görürüz buradaki karakterleri.

hesabın var mı? giriş yap