şükela:  tümü | bugün
  • bir başka telegram airdropu dağıtan proje. [t.me/ethearnalbot?start=501713778 buradan] buyrun arzu ederseniz. katılıma 1, davetinizle katılan başına da 3 token veriyor.
  • yalnızca üye olmanın airdrop'u hak etmenize yetmediği token.
    bir çok arkadaş benim referansım ile üye olmuş buraya, ancak bilinmesi gereken bir şey var ki ''human verification'' istiyor. yani facebook gruplarındaki ''information'' kısmında bir kod bulunmakta. o kodu ilgili yere girmeniz gerekiyor.
    beklenti en az bitcoin white kadar olduğundan, ben tüm istediklerine katlandım ve yaptım. aynı şeyleri yapan birkaç arkadaş daha oldu onlar da bana kişi başı 3 token'den toplam 21 token kazandırdılar.
    ancak referansımla üye olan kişi sayısı 30'un üstünde. yalnızca 7 tanesi görevleri yapabildi ve token kazandı.
    bu yüzden, üye olan arkadaşların dikkat etmesini salık veririm. sadece üye olmakla bitmiyor bunun işi. bitcoin white 1 dolardan satıldı, ethearnal'ın total supply'ı ondan da az sanıyorum. (yanlışsam düzeltin) dolayısıyla, 4-6$'dan piyasaya çıkması hiç zor değil.

hala üye olmayan ve olmak isteyenler şuraya tıklayabilirler.

telegram linkidir. bu şekilde üye olunuyor.
    önce telegram'a giriyorsunuz. sonra telegram grubuna katılıyorsunuz. sonra da facebook sayfalarını ziyaret edip bilgi kısmındaki kodu, telegram bot'una yazıyorsunuz.
    biraz ingilizce gerektirse de, 5 dakika içerisinde halledilebiliyor.