şükela:  tümü | bugün
 • "- abi sizin ethem sarısülük bayrak yakmış!!!!1
  - yani?
  - e bayrak işte abi, bayrak!!!1
  - yakınca ne olmuş?
  - yanmış işte bayrak.
  - tamam da sonucunda ne olmuş?
  - böyle alev alev abi!!!1 çok fena yakmış. kirliymiş geçmişi, terörist gibiymiş eskiden, reröre reröre reröre
  - canım kardeşim, bir sembolü yakmaktan başka neye sebep olmuşlar, nedir bi anlat?
  - ama yanmış:( "

  kişisel olarak kendimi bile kahraman olarak görmediğim bir hayatta başka hiç kimseden de kahraman yaratmadığımı da belirtmek isterim.

  edit: "laf taşımak gibi olmasın ama #34846330 numaralı entry'niz zarar verici nitelikte dezenformasyon gerekçesi ile ispiyonlandı." içeriğinde bilgi olmayan entryi fikri beğenmeme sebebiyle yanlış bilgilendirmeden dolayı ispiyonlamak?

  dezenformasyona örnek verelim:

  - abi sizin ethem sarısülük bayrak yakmış!!!!1

  - hayır o ethem değil, ispiyonlayanın dayısı, biliyorum ben!!!1 ona saldırın.

  bakın yanlış bilgi, ayrıca zarar da veriyor.

  edit 2: e ohaa artık başlık başa kalmış, eğlenceli değil ama komiksiniz gençler. en başta "kahraman ilan ettikleriniz ve kirli tarihleri" konulu bir giriş vardı. tey tey.

  başlığı açan yazar uçtu dendi.
 • (bkz: ama öldü efendim)

  edit:
  1. bu sözü ruşen çakır başbakana ettiydi; "o benim akrabamdı, ailem çok üzüldü" gibi bir açılışla, yumuşak bir laf etsin diye, iyi niyetle çanak bir soruya şaşırtıcı bir cevap alınca. "metin lokumcu şöyle kötü adamdı, böyle kötü adamdı" diye yanıtladı çünkü başbakan ruşen çakır'ı. sanki "o dediğiniz kadar kötü birisi bile olsa, öldürmek mi gerekirdi" der gibi, ya da "öldü adam, hakkında bir rahmet okusanız" gibi bir sözdü.
  2. buraya alıntılama sebebim, dediğiniz gibi bayrak yakmış bile olsa, hatta bayrağın üzerine işemiş ve de pişirip yemiş bile olsa, bunun öldürülmesini haklı çıkarmadığı. böyle olduğunu ima edenlerin, işledikleri "günahlar" karşılığında kendi kafalarındaki cezalarla karşılaşmalarını dilerim.
  3. trtsi "bayrak yaktılar" yalan haberi ile "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" eden ülkenin, bayrakları meydanlarda mahveden, elinde bayrakla öylece duran insanlara su ve gazla hunharca saldırılmasını görmezden gelen, parka ilk iş makineli saldırıda iş makinesine bayrak asmayı eksik etmeyen, bir anda haksızlığın çaresizliği içinde bir simge çalma güdüsüyle bayrağa sarılan ve o bayrağın ahlâki duruşu hakkında en ufak fikri olmayan tosuncukları... iki yüzlü olduğunuzu biliyorsunuz, buna hakkınız olduğunu sanıyorsunuz. yalancı olduğunuzu biliyorsunuz, buna hakkınız olduğunu sanıyorsunuz. gözleriniz kör, kulaklarınız sağır, vicdanınıza ulaşılamıyor. yalan haber görüntüsündeki bir gölgeyi, polis kurşunu ile öldürülmüş genç bir bedene ihale edip, üç oy daha kurtarma, tapındığınız kudretli efendilerinizin ellerindeki kanı yıkama peşindesiniz. allah sizi ıslah etsin.
 • bu gerçekten (!) çıkarılan sonuç nedir?
  bayrak yaktıysan polis tarafından öldürülmen meşrudur, uygundur, mubahtır.

  sizin olmayan zekanızı yerim. ne de güzel yumurtluyorsunuz.
 • çok da şaşılacak bir durum değil. zira kendisinin dhkp-c örgütü üyesi olduğu söylenmekte. e bu doğru ise türkiye bu örgütü ve üyelerini terörist olarak adlandırmaktadır. bir teröristin de bayrağı öpüp alnına koymasını bekleyemezsiniz herhalde. sonuçta çok da masum olmayan bir insan olmaması gereken bir şekilde öldü. terör çatışmasında ölse idi burada kahraman ilan edenler arkasından yedi sülalesine küfür eder geçerlerdi.

  ayrıca bu söylenenler ve görüntüler doğru ise sürekli söylenen marjinal gruplar lafının da kimler oldukları bir bir ortaya çıkıyor. yoksa bu kişiler de mi sivil polis, maşallah terör örgütü üyesinden geçilmiyor.
 • "heh arkadaşım bir bu çirkinliği yapmadığınız kalmıştı, eksik kalmayın lütfen. " dedirten cümle. bununla neyi haklı çıkarmaya çalışacaksın acaba? bir polis tarafından öldürülmesini haklı mı kılar bu. insanlığınızdan utanın lütfen.

  edit: tanım yok demişsin ama bence var.
 • doğru dürüst yüzlerin bile seçilemediği bir görüntüyle ortaya atılan iddaa. düpedüz dezenfermasyondur hem de en vicdansızından.
 • ben de ortaya karışık sesin falan olmadığı bir videodaki insanların üstüne ok işaretiyle "başbakan" "melih gökçek" "madonna" "brad pitt" falan yazayım ve gerçekmiş gibi sunayım, olur mu?
 • müdür böyle saçma sapan argümanlarla, tespitlerle gelip iyice mide bulandırmayın bak allahın adını verdim. 3 yıl önce bayrak yakmış, öyle bir durum da anlaşılmıyor ya velev ki yakmış diyorum. eee? devamını da getirin de tam olsun. diyarbakır'da onbinler yere attı aynı bayrağı üzerlerine atom bombası mı ataydık? aha kanun orada, cezası neyse savcı görevini yapar, suçu varsa çeker.

  tanım : saçma sapan bir iddia diye tanım yapmam gerekliymiş.
 • 'ee yani?'dedirten iddia. polis her türk bayrağı yakanı öldürebilir mi? türk bayrağı yakan insanlar öldürülsünler, biz de arkalarından 'ohh olsun' mu diyelim? milliyetçi olmak kolay, zor olan insan olmak.
 • doğrudur. akabinde ateş dansı yaptıktan sonra türbanlı kadınları şişe geçirip yemiş, üstüne ateşi işeyerek söndürmüştür.
  izi bulunmasın diye de camiye saklanmış, saklandığını gören başka direnişçi (hatun) buna vurulmuş, birlikte seks etmişlerdir.

  burada anlatılan hikaye ne kadar doğruysa, ethem'in bayrak yakması o kadar doğrudur.
  burada anlatılan hikayede tek bir gerçek vardır, biz direnişçiler ethem'e vurulduk, ethem de vuruldu.
hesabın var mı? giriş yap