şükela:  tümü | bugün
 • ethereum bazlı tüm tokenleri alıp satabileceğiniz bir borsa. kullanması diğerlerinden farklı olduğu için kafa karıştırıcıdır ancak kullanmayı bir çözerseniz diğer borsalardan daha işlevsel olduğunu ve küçük yatırımcı için ciddi fırsatları sunduğunu görebilirsiniz. kullanımının tek probemli yanı kestiği "gas price" bedelleri. o da ethereum chaini üzerinde işlem yaptığınız için kesilir. maker komsiyonu 0, taker komisyonu % 0,3'tür.

  tek yanı dedik ama yanlışlıkla alış yerine satış, satış yerine alış yapma ihtimaliniz de var. kullanırken dikkatli olunması gerekir bu açıdan.
 • erc20 token'lar için altcoin borsasıdır. adından da anlaşıldığı üzere ethereum ile token'ları alıp satabileceğiniz bir altcoin borsasıdır. ethereum ağından ötürü sanıyorum ki etherdelta bu günlerde inanılmaz yavaş çalışmaktadır alım / satım işleri aksamaktadır.
 • böyle gerizekalı bir sistem yok, böyle gerizekalı sisteme gerek de yok.
 • lige amator kumede baslayan tokenler icindir.. herkesin startup icin maddi durumu yok, akilli davranilip biraz arastirma yapilirsa cryptonuz super lige ilerlerken siz de tatil icin bir yerlere bakiyor olabilirsiniz..
 • ethereum tabanlı token borsası. borsalar ikiye ayrılır. etherdelta ve diğerleri... zira bunu kullanmayı öğrenmek ve öğretmek bitcoin'in ne olduğunu anlamak ve anlatmaktan daha zor. her harekete fee veriyorsunuz. gas price, gas limit ne falan derken kayış kopuyor. etherdelta'nın yavaşlığını söylemiyorum bile. girişte private key'i yazmak zaten baştan mekana çırılçıplak girmek gibi bir şey. neyse ki güvenilir olduğunu kullana kullana daha iyi anlıyorsunuz. ayrıca kurtlar sofrasının en belirgin mekanıdır. 10 dk içinde zengin de olabilirsiniz, fakir de. aman dikkat.
 • gecenlerde hacklendi. guvenli degil.
 • berbat arayüzü, saçma hatalarıyla bu piyasanın yüz karasıdır. evet tutturunca iyi kazanç sağladığı oluyor ama ufak bir dikkatsizlik sonucu kazançla beraber eldekiler de gidebiliyor. 100 dolarlık ethyi buhar ettiğimi bilirim..
 • https://crowdsale.etherdelta.com/

  geçen ico yaptılar, su veren enayilerin anasını sikeyim. bunun adam gibi ama bebek versiyonu için (bkz: https://www.radarrelay.com/)

  etherdelta pişmanlıktır. hacimsizliği, spread'lerini geçtim hantal. dex olmasından bağımsız olarak tepkime süresi yavaş. kullanıcı deneyimi berbat vb. fee olmasa gam yemeyeceğim ama cex'lerin 3 katı fee alıyor alıcıdan. ne yapıyorsun lan o parayı çançinçon ?!!!!? yatırım yapsana.

  neyse, geçen bir günde 54 dolar fee verdim, sikeyim gazını da ethereum'unu da dex'ini de. getirin plasma'yı kullanalım, o zamana kadar kanser olmaya devam.
 • twitter hesabı askıya alınmıştır. ayrıca hack yediği söylenmekte.
 • sabah sabah nasıl hacklendiği yine aklıma geldi paylaşayım dedim:

  https://hackernoon.com/…code-injection-a3aba5d2bff0

  evrendeki en basit xss ile milletin hacklenebildiği exchange. ekşi sözlük bile 2008 de mi hacklenmişti de kapatmıştı neydi.

  velhasılı kelam. zorunda olduğunuzda kullanın-kaçın.

  tam olarak aynısı olmasa da radar relay'i tavsiye ederim. etherdelta'da olduğu gibi her contract adresini yani her token'i alıp satamıyorsunuz ama en azından daha iyi bir codebase'i olduğu kesin. likidite de gelecektir, sabır.