şükela:  tümü | bugün
511 entry daha
  • durdurabilene aşk olsun 570 $'a dayandı.
  • https://twitter.com/…leck/status/940582047466295296

şöyle bi analiz var hakkında. aylardır bekleniyor. sanırım bu sefer geliyor.
  • payeerin de alım satım işlemlerine başladığı coin. payeer ile olumsuz başlayan ilişkimiz bitcoin ile yükselişe geçti, ethereum ile umarım über süper olur.*
  • sıradaki "al al al" dalgasının geleceğine artık inanılan kripto para.

vah geç kaldım, of anam litecoin treni kaçtı diyenlere bildirilir. ytd.
  • an itibariyle 640 dolar seviyesine çıkan kriptopara.
  • anam coştu lan bu ethereum! an itibariyle bittrex'te 670 doları gördü!

tanım: dün 450 dolar civarında iken bir gecede yaklaşık yüzde 50 artmış sanal para birimidir.

dün paylaştığı öneri ile bana bir kaç ethereum aldırtan ve sayesinde 2000 tl kar ettiğim ücretsiz telegram kanalından allah razı olsun, sanal paralar ile ilgili haber ve tüyoları takip etmek isteyen herkesin takip etmesini öneririm. kaliteli tüyolar alabilirsiniz:

https://t.me/future4signals
  • dedik ama dinletemedik. 1000$’ı yılbaşında görürse şaşırmayın.
  • gece 470 dolardan sattığım coin. kafamı hangi taşa vurayım bilmiyorum. alım yapacak arkadaşlar türkiye üzerinden btcturk ile alım yapılabili ya da binance kullanılabilir. binance komisyon oranları çok düşük gayet ideal bir market.

dolandırıcı olduklarını düşünüyorum ama para yatırmadan şu adres de denenebilir.
  • gerçek potansiyelini henüz gösteremediğini düşündüğüm kripto para. açık konuşmak gerekirse riske edebileceğim yatırım miktarımı kendisine kanalize ettim.

bu dijital para işi oh süper zengin olacamdan ziyade çağı yakalamak gibi. ilerde yani eğer sağ kalırsak bir 20 sene sonra falan çoluk çocuk yeğen ıvır zıvır "sizin zamanınızda var mıydı?" gibi sorular sorduğunda cevap verebilmek için.

bence o zaman geldiğinde sen ben gibi dijital paranın ilk zamanlarını ucundan yakalamış ve ilgilenmiş olan herkesle konuşmak, yahoo'ya entegreyken google'dan arama yapmış birisiyle konuşmuş gibi olacak, sitemynet'ten site yapmış, geocities'in ne olduğunu bilen, mirc'de fink atıp 6 haneli icq numarası heyklemeye çalışmış birisiyle konuşmak gibi olacak.

gerizekalı diyecekler, zamanında bir bitcoin alsay.....

kürek gelecek sonra ağızlarına.
  • 435 dolaresten aldığım 5 eth 460 ile aldığım 1 eth ve 470 den aldığım 0.5 ile çekirdek çitliyorum 580 dolara çıkış emrini koydum aradaki fark 50 dolar olana kadar güncelliyorum emri artık çıktığı kadar çok da umrumda değil sonuçta her türlü kar, varsın kardan zarar edelim
11 entry daha