• 1000 $ olacak olan sanal parabirimidir.

şubat 2018'de ise 2000 $ olması bekleniyor. ytd.
  • silkelenip kendine gelmekte olan coin.
  • ethereum dağlarında şuan çiçekler açmaktadır!
  • size bir tüyo vereyim, türk borsalarını kullananlar yurtdışı hareketlerini biraz geriden hissediyor.

8 saat önce yurtdışı piyasalarda bir ralli oldu ve eth %10 değer kazandı. türk piyasaları bunu fark edip alım emirleri girmesi 3 saat sonra oldu. şimdi de kahvesini içip piyasalara bakan tayfa bir ufak bir ralli daha yapıp yurtdışındaki yükselişi karışladılar.

hiç öyle yurtdışına para gönderip masraf ödeyip gitti mi gidecek mi stresine, bir sorun çıkınca muhattabım kim olacak demeye, kyc yemeye falan gerek yok.

paranızı türk borsasına koyup beklemeye başlıyorsunuz, yurtdışında bir ralli oldu mu hemen ucuzdan eth alıyorsunuz türk rallisi de tamamlanınca satıyorsunuz ve temiz kar'ı banka hesabınıza aynı gün çekip afiyetle yiyorsunuz.
  • krakende euro grafiginde 700 euroya yaklasik 10bin ether duvar orulup bir saat icinde eritildigini az once izleyerek gordum. btcturk'de son bir haftada globalin altinda satiliyordu. degerlendiren olmustur umarim. ether piyasada monero ve litecoinle birlikte kimsenin shitcoin diyemedigi tek paradir.
  • haziran 2018 gibi 1,300 dolar seviyesinde olur diye düşünüyorum.

edit: 24 saat geçmeden 900 doları geçti.

edit2: 8 ocak itibariyle 1,250 dolar. öngörümde yanıldım sanırım, ocak bitmeden 1,300 dolar olacak.

son edit: 1,300 doları geçti hayırlısıyla.

en son edit: ben yazarken 1,400 doları da geçti.
  • bezop.io

john mcafee'nin yeni gözdesi.
  • (bkz: ethereum bey ne yapiyorsunuz ?)

tam 720 dolara dogru ufak bir diplediginde almistim yuklu miktar, neye elimizi atsak firliyor valla önce cardano firladi sonra ripple simdi de bu. gidip bir keyif sigarasi daha yakiyim. icim bir hos oldu. 2018 kriptolarin yilidir arkadaslar. gemiye atlayan kazanir 2019 basinda goruceksiniz butun rakamlar dudak ucuklaticak.
  • $100 lik aldim, unuttum. hayirlisi artik
  • bugun 1000 dolari gececek.
hesabın var mı? giriş yap