şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • allahın izniyle koyun alış satışından zengin ettirecekmiş ben onu anladım bahsi geçen ses kayıtlarından.
    adamların vizyonsuzluğu rezilliği heryerlerine sinmiş. çok uzun zamandır ben böyle gerzekçe birşey duymadım. çıkardıkları projenin!!! hedefi şu zaman 100 dolar bu zaman 500 dolar falan imiş. böyle hedef mi olur? hedef dediğin "getirdiğimiz sistemle şu konuda ödeme kolaylığı sağlayacağız", "sağlık sektörüne blockchain getireceğiz" falan olabilir. böyle saçmasapan şeylere kullandığım tuvalet kağıdını yatırmam.
  • daha önce dgb ile aziz türk milletini sağlam düdükleyen ekibin yeni coinidir. din iman vatan millet gazlarına gelip düdüklenmek isteyenlere bolca almaları tavsiye edilir. alındıkça yükselir. yükseldikçe dolandırıcı ekip satar. sonra bir gün kulağınızın arkasında bir şey hissedersiniz.
  • bir kaç gün önce yatırım yaptım. gerçekten iyi yükseldi ve anaparamı çekip sadece karı bıraktım fakat çıkan son haberlerden sonra tüm coinleri sattım. şu an bu coine giren varsa düşüş başlamadan çıkmanızı öneririm. ben aldıktan sonra 2x yaptı fakat bu seviyelerden giriş çok tehlikeli. paranız pul olabilir dikkatli olun. eğer haberlere inanmayıp coine güveniyorsanız, en kötü anaparanızı alıp karınızla devam edin, üzülmeyin.
  • (bkz: kârını alan çıksın kasıyor)
    ciddi bir ponzi gibi dolanıyor ortalıkta ethd. dikkat edin...
3 entry daha