şükela:  tümü | bugün
  • yeni çıkan kripto paralardan birisi. bitcoinwhite airdrop’una şans eseri üye olmuştum ve şu an 0.7 centten satılmakta elimde 400 tane vardı. airdrop’dan para harcamadan kazandığım için güzel kâr ettim.

bu da başka bir airdrop. 9 gün içinde airdrop başlayacak, ne kadar erken kayıt olup sıranız ne kadar ileride olursa o kadar iyi gibi duruyor.

siteye üye olduktan sonra sosyal medya hesaplarını takip ederek +puan kazanabiliyorsunuz.

siteye kayıt olmak için; referans içerir
  • bitcoin white airdrop'unu kaçıranlar için güzel fırsat
    referanslı link: http://vy.tc/eh2xa55

önemli not: myetherwallet üzerinden cüzdan açtıktan sonra kayıt olun.

tanım: şans denemelik yeni token. (bkz: boş bakkal)
  • airdrop için ön sıralardan yer kapmak isteyenler buradan.

whitepaper'ı okuyun öyle karar verin tabi.
  • edit: scam oglum bu, gidin sikayet edin.
  • belli bir puana gelince banlayan scam site.
  • coin piyasasında iki büyük coin var şu an için, ilki tabii ki bitcoin ve bu tahtı en çok zorlayan hatta kimi alanda geçen ise ethereum, zamanla çok daha fazla coin bu taht için yarışacak raiblocks vs gibi, fakat an itibariyle bitcoin white benzeri olabilme ihtimali olan bir airdrop için tek alternatif bu ethereum soft nanesi gibi duruyor o yüzden kaçırmamak gerekir.

referanslı link olayında özellikle borsa siteleri için spam derecesinde paylaşanlardan hiç haz etmiyor olsam da airdrop olayının ana mantıklarından biri bu referans olayı olduğu için referanslı linkimi şuraya bırakıyorum:
    hole to the another universe
  • kayıt olurken ethereum adresi isteyen sitedir.
    kazanımları dağıtırken ethereum softları bu ethereum adreslerine nasıl göndereceğini ise anlayamadım.
    bilen var ise bilgilendirirse memnun olurum.
    referanslı linktir, alerjisi olan tıklamasın..
  • refli link: aha
    giriş yaptım entry topluyorum fakat hala bu coinlerin hesabıma- ethereum hesabıma- nasıl geçeceğini anlamış değilim.
  • refli sistemlerin cop olduguna dair goruse saygi duyuyorum ama tam olarak katilmiyorum.

bakarsaniz su an buyuk borsalarda yuksek hacimlerle islem goren coinlerin dahi referansa ayri, gorevlere ayri bonuslari vardi. aelf aklima geliyor, hala ufak ufak para dagitiyorlar.

dilenciler sistemi suistimal etmese, referans demek bir haberi yaymak demek. ben iyi bir firsat buldugumda uye olurum, ama beni paylasmaya motive edecek bir sistem yoksa orada kalir. motive edecek bir odul mekanizmasi ile, bana benzer diger insanlari da sistemle tanistirip onlarin da yatirim yapmasini saglayabilirim halbuki, temelde referans bu ise yarar. her referans ponzi, piramit scheme degildir.

bir airdrop sistemin karliligini olcerken bakmamiz gereken sey, refli/refsiz ayirdindan ziyade baska seylerdir. sistemin airdropa ayirdigi butce, toplam token sayisinin ne kadari mesela? adam sisten yapmis, yuzde 40i benim diyor, %55i satilacak diyor, %1i de odul diyor. hic verme daha iyi amk. ama bu ethereum softta, ornegin, 5milyon tokenli proje 150, 300, 500 token verebiliyor tek kisiye. 500 token demek tek basina binde bir demek. 10 milyon $ lik cap olsa bin dolar ediyor. cok iyi para.

bu kadar olumlu konusmusken sunu da ekleyeyim, sonra demedi demeyin: bu sistemin tek riski, kurucularin cakallik yapma ihtimali. siz 50 tane adam getirip yuksek paralar beklerken nedensiz yere banlanirsaniz ornegin, yapabileceginiz hicbir sey yok. eger boyle bir ahlaksizlik olmazsa super kampanya. izleyip gorelim.