• myetherwallet'taki eth'lerimiz için de alacak mıyız ? cüzdanımda göremiyorum :/
  • bir etherium fork'u, 19 ocak 2018'de gelecek ve etz olarak yer alicak . bu hamle buyuk ihtimal eth'nin degerini katlatacaktir. tabi ti ytd.

detaylar
  • anladığım kadarıyla halihazırda var olan blockchain'in belirlenen bir block'tan itibaren ikiye bölünmesi ile ortaya çıkacak olan yeni coin. fakat anlayamadığım şey ise elinde ethereum'u bulunanların aynı miktarda etherzero sahibi oluyor olması. sonuçta blockchain'de çatallaşmaya kadarki kısım aynı kabul edilip çatallaşmadan sonra ayrılması olacağından hem eski blockchain'de hem de yeni blockchain'de işlem yapabiliyor olmamız lazım.

benim elimde mesela 1 eth olsun, bunun şu anki değeri yaklaşık 1000$. forktan sonra elimde hem 1 eth hem de 1 etz olacak. peki bu forktan sonra diyelim ki eth'nin fiyatı aynı seviyede kaldı ve yeni etz'nin değeri 100$ oldu (şu anda btc 11000$, bch 1100$). o zaman benim 1000 dolarım 1100 dolar mı olacak? eğer böyle olacaksa varımı yoğumu satıp eth mi almalıyım? bilenler yeşillendirirse gerçekten çok sevinirim.
  • bu akşam 22:00 gibi gerçekleşecektik ancak her zamanki gibi elinde ethereum olanların haberi dahi yok.
    %0 fee garantisi veren, master node gibi muhteşem özellikleri olan yeni para birimi.
    (bkz: #73603186)
  • evet arkadaşlar, elinizde 10 eth varsa aynı miktarda etz verilecek 1:1 oranında.
    daha önceki bitcoin forklarınıda mı bilmiyorsunuz yahu.
    private key kontrolü kendi elinde olanlar bir araç vasıtasıyla alacaklardır tahminimce henüz açıklanmadı, ancak eth leri borsalarda v.s. olanların destekleyen borsalara transfer yapmasını tavsiye ederim.
    destek açıklayan en büyük borsa yobit pozisyonunuzu alınız.
    koskoca ekşisözlük'de yazarlar kazanmasın diye benden başka söyleyen yok, bu kadar fesat olmayın bana akıl veriyorlar özel mesajla yazsanıza kardeşim çok biliyorsanız.
  • scam olmasina ragmen getirisi enteresan şekilde yükselen coindir..
  • bi bilenin arandığı ethereum yavrusu coin.
hesabın var mı? giriş yap