şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cemal ererdi’nin kurduğu söylenen yeni sigorta firması.
  http://ethicasigorta.com/index.html
 • axa sigorta eski ceo'su cemal ererdi tarafından kurulmuş ve yakında sektörün yeni oyuncularından biri haline gelerek faaliyete geçecek olan sigorta şirketi.
 • türk sigorta sektöründe çok az sayıda olan %100 yerli sermayeli sigorta şirketlerden birisi olarak, bugün itibariyle açılmış ve faaliyete başlamış olan; yönetim kadrosunda sektörün duayen isimlerini bulunduran sigorta şirketi.

  edit:faaliyete başladığı 27 temmuz 2016'dan aralık 2016'ya kadar geçen sürede gerçekleştirdikleri ve prim üretimi ile, sigorta sektöründe öngörüldüğü üzere fazlasıyla ses getirmeyi başarmış olan, 2017 yılında ise çok daha fazla ses getireceğine kesin gözüyle bakılan sigorta şirketidir.
 • www.sbm.org.tr sitesinden bana en dusuk trafik sigortasi teklifini veren,kurumsalligi tam oturamamis firmadir. acenteyi ariyorum size geri donucez diyip donmuyorlar,musteri hizmetlerini ariyorum,size geri doncez diyip donmuyorlar,en son bugun ege bolge direktorlugu mu ne varmis orayi arattirdilar musteri hizmetlerinden,orayi aradim,bilgilerimi verdim,sonra yine ayni cevap size geri donucez.**trafik sigortasina pek onem vermiyorlar sanirim. yarin son,aradilar aradilar,aramadilar,anadolu sigortadan yaptircam trafik sigortasini...
 • 500-600'lerden arşa varan sigorta teklifleri arasında 370 lirayla gönlümü kazanmış kuruluş. yaptırdık bakalım zaten bir sıkıntısı varsa benim değil karşı tarafın derdi bana ne.
 • volkswagen markası için hiç bir ilde mini onarım desteği bulamadım. sanırım kaskomu iptal ettirip başka bir sigorta şirketi ile anlaşacağım derken telefon çalar ve olaylar gelişir...

  edit: iş bu entry üzerine ethica sigorta genel müdürlüğünden tarafıma ulaştılar ve sorunum hakkında bilgi edindiler. türkiye genelinde auto king servisleri ile anlaşmaları olduğunu, servis genel müdürlüğü ile görüşüp aracımdaki mini hasar için bir randevu ayarlatacaklarını bildirdiler. ayrıca tüm sosyal medya ortamlarında ethica sigorta için yapılan yorumların kendileri için çok değerli olduğunu, müşteri memnuniyetinin yüksek düzeyde tutulması için ellerinden geleni yapacaklarını ve en önemli konunun bu olduğunu belirttiler. kısacası, tükürdüğümü yalamak zorunda kaldım ki, çok sık yaptığım bir şey değildir.

  sözlük yazarlarından chrysaor ve ethica sigorta genel müdürlüğünden ümit bey'e teşekkürlerimi iletiyorum.
 • edit: sağolsunlar uygun bir fiyata işimi hallettiler anladığım kadarıyla sağlam bir firma ama özellikle internet üzerinden poliçe düzenleyen acentalar bu şirkete karşı nedense cephe almış. sözlük yazarlarından chrysaor ve nisa hanıma buradan teşekkürlerimi sunuyorum.
 • trafik sigortamın bittiği şu günlerde teklifi ile aklımı çelen firma.
  aramızda bir elektriklenme var ama dur bakalım bir araştıralım.

  edit: aracımın yeni sigorta firması. kooperatif ortaklığı gibi alengirli olaylar da yok. müşterisini düşünen, memnuniyetini önemseyen her firma gibi çok yaşasın, çok kazansın.
 • an itibariyle trafik sigortası yaptırdığım şirket. en uygun fiyatı verdiler. geçen sene 850 liraya yaptırmıstım, bu sene 469 liraya mâl oldu.