şükela:  tümü | bugün
  • cemal ererdi’nin kurduğu söylenen yeni sigorta firması.
    http://ethicasigorta.com/index.html
  • axa sigorta eski ceo'su cemal ererdi tarafından kurulmuş ve yakında sektörün yeni oyuncularından biri haline gelerek faaliyete geçecek olan sigorta şirketi.
  • türk sigorta sektöründe çok az sayıda olan %100 yerli sermayeli sigorta şirketlerden birisi olarak, bugün itibariyle açılmış ve faaliyete başlamış olan; yönetim kadrosunda sektörün duayen isimlerini bulunduran sigorta şirketi.

yolları açık olsun.
  • www.sbm.org.tr sitesinden bana en dusuk trafik sigortasi teklifini veren,kurumsalligi tam oturamamis firmadir. acenteyi ariyorum size geri donucez diyip donmuyorlar,musteri hizmetlerini ariyorum,size geri doncez diyip donmuyorlar,en son bugun ege bolge direktorlugu mu ne varmis orayi arattirdilar musteri hizmetlerinden,orayi aradim,bilgilerimi verdim,sonra yine ayni cevap size geri donucez.**trafik sigortasina pek onem vermiyorlar sanirim. yarin son,aradilar aradilar,aramadilar,anadolu sigortadan yaptircam trafik sigortasini...
  • 500-600'lerden arşa varan sigorta teklifleri arasında 370 lirayla gönlümü kazanmış kuruluş. yaptırdık bakalım zaten bir sıkıntısı varsa benim değil karşı tarafın derdi bana ne.