şükela:  tümü | bugün
 • star alliance üyesi oldular.
 • afrika'nin en eski ve ayni zamanda en fazla sehre ucan havayoludur; rakipleri kenya airways'den kat kat daha iyidirler. genel olarak diger uluslararasi havayollariyla kiyaslanabilecek bir standarta sahiplerdir, tek sorun bole uluslarası havalimanı'nın en azından şu anda yetersiz olmasıdır.
 • bu sabah et302 uçuş nolu bole havalimanı*‘dan - nairobi‘ye gitmek üzere olan ethiopian airlines’a ait yeni bir boeing “ boeing 737 max model uçak ile kalkıştan hemen sonra henüz bilinmeyen nedenle düşmüş kabin görevlileri ve yolcular dahil uçakta bulunan 157 kişi hayatını kaybetmiştir.
  ayrıca gözler bir ay içerisinde 2 kez kaza yapan boeing 737 max üzerine çevrilmiştir.

  (bkz: 10 mart 2019 etiyopya uçak kazası)

  edit : imla
 • doğu afrikanın bir ucuna 3 aktarmalı olarak bu firma ile gideceğim için biraz göt korkusu oluşturan airlines.

  (bkz: 10 mart 2019 etiyopya uçak kazası)

  aynı istikamette gidiyorum çünkü.

  sıtmadan ölmezsem, uçak kazasından ölürüm kesin gurbet ellerde.

  edit: istanbul - etiyopya addis ababa - demokratik kongo cumhuriyeti lubumbashi - malavi lilongwe - malavi blantyre chileka uçuşları gerçekleştirerek rekorumu kırdım. . hiçbir sıkıntı olmadı. tavsiye olunur.
 • cibuti-dire dawa uçuşunu yapan 737-700 çekirge sürüsüne dalmış ve başkente geri dönmüş.

  link

  daha detaylı fotolar

  haber

  felaket habercisi gibi oldum.
 • afrika'nın en büyük havayolu şirketi olup 2020 için kar açıklamıştır. thy için ders niteliğinde. bu başarıyı büyük oranda kargo operasyonlarına borçlu olmalılar.

  forbes kaynağı aşağıda.

  kaynak
 • ucuz mucuz diye asla kullanılmaması gereken firma. bu firmadan uçuş almak üzere araştırma yapan arkadaşlar asla düşünmesinler; asla bu firmayı kullanmayın!

  edit: nedenini soranlar için kısaca anlatayım. buradan anlaştıkları güvenlik firmasının elemanları, "covid dönemimde ne işin var seyahatle" diye kendi sapkın iç dünyalarından uydurdukları niyet okuma histerileriyle "burada bir tane beyaz insan var mı bu uçağa binen?" diye ırkçılık yaparak ve hakaret ederek sizi uçağa almayabilirler. ucuz diye asla bu firmayı tercih etmeyin. paramı gasp etmeye kalkarlarsa tüketici mahkemesine gidip söke söke alacağım. sonuçlandığında girdiyi editlerim.
 • uçuş esnasında pilotları uyuyakalan hava yolu şirketi..

  (bkz: uçuş esnasında uyuyakalan pilotlar)
hesabın var mı? giriş yap