şükela:  tümü | bugün
  • bu ara nasıl yapıldığını merak ettiğim fotoğraf üzerinden ırk taraması testi
  • arka planda yine yeni birşeylerin döndüğü uygulama. milleti yüz taramasından bedava geçiriyorlar bakalım. yakında çıkar kokusu.
  • genelde sonuçlar israilli çıkıyor. insanların kendilerinin bir israilliye benzediğini görmesi ve bunu ilan etmesi o siyasi yapı ile ilgili bir yakınlık kurması, kısmi bir aidiyet hissetmesi ile sonuçlanır.

bence başarılı bir public relations uygulaması.
  • eğlencelik uygulama. yahudi lobisine girmek için denedim bir ümit ama %74 portekiz çıktı. %21 türk yine var.

hangi ünlü dedim, johnny deep. tekrar deneyince, mike pence ve angela merkel'e ulaştım. tadında bırakmak lazım demek ki.

önemli uyarı: premium ücretsiz abonelik ile açılıyor. kullandıktan sonra 3 gün içinde aboneliği iptal etmeyi unutmayın.

ayarlar> isim (apple ıd, itunes yazan en baştaki kısım) > abonelikler > app ismi > en alttaki iptal et.
  • %81 yahudi çıktığım uygulama. içimde yükselen kahrolsun filistin sloganlarını bastırmaya çalışıyorum öğrendiğimden beri...
  • %72 ukraynalı ve %23 rus çıktığım hede, işin garibi ukrayna'da yaşıyorum. yalnız dikkat ettiyseniz geri kalan %5'i yazmadım. *

not: bulgarspor

edit: lokasyon kaynaklı tahmin yaparlar diye öncesinde vpn'i açarak denedim.
    edit 2: 3 arkadaşımın instagram fotolarına da denedim, biri türk ona türk dedi, diğeri afederseniz ermeni ona büyük oranda ermeni dedi, sonuncusu ne olduğu belirsiz ona irlandalı dedi, yüz yapısı filan da benziyor aslında.

edit 3: soran suserlar oldu, uygulamanın adı gradient dna ancestry ai test
  • %58 portekiz
    %22brezilya
    %11 türk
    %9 alman

iyi futbolcu olur benden. *
    not:çıkan sonuçla alakam yok.
  • meksikalı çıkmışım. arkadaş benden izinsiz yüzümü okutmuş. cia iş başında yine.
  • %74 alman
    %12 fransız
    %12 türk
    %2 portekizli çıktım.

ben de diyorum lisede neden almancam çok iyiydi...
  • dna analizi sonucu bile zor ve standart sapmaları çok yüksek çıkan ( hele ki mozaik toplumlarda) bir kestirim olmasına rağmen bi foti ile filan mümkün değil. boş iş ama eğlenceli tabi:)