şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sütlü çikolata kaplamalı,fındık kremalı gofret.

eti'nin yepyeni ürünü. öyle yeni ki; bizim burdaki marketin raflarında var lakin resmi sitesinde bile bahsedilmemiş.ekşide de başlığı yok.. ama şuan fütursuzca gömüyorum kendisini. gayet başarılı.
  • (bkz: yavan)
  • bayıldığım gofret. yeni çıkmış hadi bi deniyim diye aldım. benim gibi çikolata manyakları için tasarlanmış resmen. üzerinde 3 mikron çikolata olan gofretlerden sonra, altında üstünde bol çikolatası ve yumuşak iç kısmıyla beni benden aldı.
  • tiramisu aromalisi bu dunya icin fazla guzel.. sinirli sayida yaziyor bi de ustunde korkuyla her seferinde 6-7 adet aliyorum ya sonra bulamazsam diye. nasil hala duyulmadi ya da ilgi gormedi anlamis degilim.

tiramisulusu tek kelimeyle or gaz mik.
  • tiramisu aromalı olanı arayıp bulamayıp fındıklısını aldım. o kadar beğenmedim ki, tiramisulu olanı da almam artık muhtemelen.
  • fındıklı olanı idare eder olan ama tiramisu aromalısından hiç hoşlanmadığım, gereksiz ağır olan çikolata.
  • tiramisulu olanı tiramisudan ziyade kahve aromalı. yine de çok seviyorum. her yerde yok; ben bugüne kadar bi' çağdaş market'te bir de bizim mahalledeki sinekli bakkalda gördüm.