• nesinin beğenilmediğini anlayamadığım ürün.
    intense falan halt etsin yanında, o derece güzel, yerken kendinden geçiriyor öyle de bi lezzeti var.
    vişneli browniden sonraki favorimdir kendisi.
  • mehmet ağbimin* deyimiyle "damak çatlatan" çikolata..
    soğuk servis edilen, hafif ve fakat bir o kadar da yoğun lezzetli..

hafif ve yoğun nasıl oluyor..? adamlar yapmış işte.. kıllı sakallı ve kadayıf olmuş herif sokakta mmm, mmmmm, süpermiş mmm diye dolaştım, rezil etti beni.. dışarda yenmez, gizli gizli yiyin..

bir nevi; (bkz: yeme de yanında yat)
  • dışındaki çikolata kaplaması ayrı, içindeki krema ayrı güzel. eti brownie intense'e on basan atıştırmalık.
  • intense hayranlığımdan sonra mousse gibi bi şahesere olan duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum. teşekkürler eti.
  • isviçre, almanya ve belçika çikolataları hariç çikolatayla arası pek olmayan, aramayan bana bile kendini sevdirmiş eti ürünü. reklama giriyorsa affola. *
    edit: imla; bike yazmışım bile yerine. *
  • eti browni'nin soğuk tüketilen yeni çeşidi.
  • markette buzdolabında gördüğümde heyecanlanıp hiç düşünmeden sepete atmama sebep olan yeni eti browni çeşitlemesi. bugüne kadar hiçbir çeşidiyle beni hayalkırıklığına uğratmayan eti browni bu son hamlesiyle yenilmezlik serisini kendi kendine bozdu. mousse diyor, soğuk tüketiniz diyor, buz dolabına yerleştiriyorlar. süt dilimine rakip bir ürün geldi herhalde diyoruz. beklentiler büyük. serin bir atıştırmalık orgazmı yaşayacağız diye beklerken ağızda buruk bir tat bırakmakla yetindi. bir şeyler eksik sanki. veya fazla. bilemedim şimdi. çikolatası çıtır, kreması havalı, altında incecik bir kek var. ayrı ayrı hepsi güzel, ama bir araya gelince olmamış. o da olsun, öbürü de olsun derken dengeyi tutturamamışlar.
  • yeni tanıdım kendisini tabiki bir eti brownie değil ama o kadar yoğun olmaması sebebiylede güzel bir atıştırmalık olmuş,gayet başarılı bence soğuk yenmeside çabası.
  • geçen sene çıkmış ama ben daha yeni gördüm. çok sevdim. mousse için bile yenir.
  • çok severim kendisini. eti browni intense nedense çok yoğun gelmeye başlamıştı, bu biraz daha iyi sanki.
hesabın var mı? giriş yap