şükela:  tümü | bugün
  • bugün markette gezerken farkettiğim şampiyonlar gibi içeriğe sahip eti ürünü.
  • bir abur cubur bu kadar şekerli olmamalı ya. iki tane yedim gerisini attım allah affetsin. yerken zararlı olduğunu hissettiriyor.
  • yıllar önce kıbrıs'ta askerken markete gittiğimde böyle yoğurt kremalı, kırmızı meyveli, yulaflı bunların yanında az şekerli ama mükkemel ötesi bir bisküvi alırdım.ithal bir üründü.bunu da ona benzetmeye çalışmışlar.ama yoğun krema tadı ile damakta lezzeti patlayan kırmızı meyve lezzetini bulamadım.üstelik biraz da şekerli buldum.yedikten sonra boğazım bile yandı.böyle güzel bisküvileri yurt dışındaki muadilleri gibi orijinaline sadık kalarak yapmaları gerekir.neyse burası türkiye.orijinalinde bahsi geçen malzemeler olmadan aynı tatta bisküvi yapılabilir.hatta et kullanmadan sucuk, süt kullanmadan kaşar yaparak veganları düşünen bilimum üçkağıtçı üreticiler var.burası türkiye her şey olur.
  • şeker manyağı iseniz size göre olan bu kadar şekerli olmasa fena bir tada sahip olmayacak olan aburos cuburos.
  • cidden şeker oranı çok fazla...

şekere deli olan beni bile kesti... yoksa gayet güzel olabilirmiş...
  • gece karşımıza çıkmasını istemeyeceğimiz türden bir ab cub.
    tam aci kahveye banmalık. kremalı gibi tatlı gibi. kriz kesen bir yanı var.
  • yeni favorim.

yazar entry’lerini okuyana dek asla çok şekerli olduğunu düşünmemiştim, dombileşiyorum...
  • frambuaz manyağı bir adam olarak yokettim kendisini. çok şekerli ve bu yüzden sağlıksız ama dayanamıyorum. bunu şekersiz ve koyu bir kahveyle efsane parçalarım şu an. lan kilo aldım, sigarayı da bıraktım inceden pişmanım. of daraldım.
  • çok şekerli değil, çok glikoz şurupludur. çayı şekersiz içiyoruz, yanında kıtlama gibi götürürüm diye düşündüm ama kaşıkla bal yerim daha iyi.
  • güzel püskevit.

burçak zaten ayrı bir olay, böyle daha hoj olmuş.