• bazı esnafın kendisine hala önyargılı yaklaştığı ürün.
    geçtiğimiz yıllarda kısa süreliğine yaşadığım küçük ilçede, çalıştığım yerin karşısında bulunan, sürekli alışveriş yaptığım bakkala gidip cicibebe aldım. bakkal amca bir şaşırdı, bekar olduğumu biliyor. ben poşet istemem dediğimde " sarsaydık " diyerek o meşhur siyah tekel poşetinden uzattı. bu besine alkollü içki muamelesi yaptı. adam sanırım bana bu bisküviyi yakıştıramadı hatta benim bunu yediğime ihtimal vermeyerek evde gayrı meşru bebelerim olduğunu ve onlara götürdüğümü düşündü. ne zaman markette bu bisküviyi görsem aklıma gelir bu olay.
  • bebekler icin uretildigi yalaniyla cikan uyusturucu. oldukca tehlikeli olan bu madde yasiniz 80 olsa da pesinizi birakmaz, ocak sondurur.
  • kahvalti sirasinda corn flakes yerine tuketilebilecek, super leziz bir besin ce$idi.
  • + abi bi cicibebe versene ordan.
    - ange sizin evde bebek yok olum napıyosunuz bu kadar bebe püsküütünü?
    + şey ya... babanneme götürüyorum, seviyor. sütle falan eziyoruz... evet... babannem...
    - e ordan alsana?
    + nasıl abi?
    - olum burdan taa oraya püsküüt mü götürüyorsun? ordan bi yerden al işte?
    + di mi? neyse hadi... yakşamlar...

"her gece bu mereti ağlayarak sütle, kolayla kemirdiğimi bu sefer itiraf edeceğim" desem de olmuyor... bebe püsküüsüne bağımlı olduğum gerçeğini bakkala açıklayamıyorum...
  • lisedeyken tam da arkadaşlarla 'cicibebe alalım da değişiklik olur ben çok severim' dediğimiz gün çok afilli bir kavganın ortasında elimizde paketle kalakaldığımızdan bizi rezil etmiş bisküvidir.
  • yasal bonzai
  • paketin üzerinde fotosu olan bebenin akıbetini merak ettiğim gıda maddesi.
  • sadece yetişkinlerin tadına varabileceği güzide biskuvit. anneler zavallı bebelere yedirirken içine çay, yumurta, peynir vs gibi tek başına iyi, birleşince iğrenç olan malzemeler katıp o lapayı zorla ağzınıza sokar, tükürdüğünüz kısmı kaşıkla tekrar alıp ite kaka yedirirler. bebişler yerse çabuk büyür, büyüyünce dişleri çıkar, dişleri çıkınca eti cici bebeyi sade yiyebilirler ayrıca istediği saatte de uyuyabilirler.
  • sevgiden alacağım yararı bu bisküviden alıyorum.* 10 vitamin 3 mineral de bonus geliyor.
  • kahvaltımın vazgeçilmezi.

ayrıca bence şunu bebelere vermeyin yahu eminim tadını anlamıyolar piç ediyolar pisküveti.ne biliim milupa falan yesinler..*
hesabın var mı? giriş yap