• eti ar-ge departmanındaki arkadaşların artık tebriği hakettikleri yeni bir eti gofret çalışması. gerek eti hoşbeş olsun, gerek gofredo olsun 2'de 2 yaptılar. eskişehir'in bu eşek öldüren soğuğunda size en güzel hediye karakedi bozacısından boza olur. alıp gelicem ar-geciler.
  • ürünün geliştirme şeysine katılmıştım denek olarak. halley'den hallice büyük bir şey getirdiler. 10 kişiydik, herkesten geçer not aldı. ben de beğendim fakat bunu yemesi çok zor, boyutuna şekline bir şey yapılmalı demiştim. fikrim pek rağbet görmemişti. bi kaç ay sonra raflarda küçültülmüş eti gofredo'yu gördüm. tabi test aşamasında ismini falan bilmiyorsun, söylemiyorlar doğal olarak, piyasada gördükten sonra "aa bu o" diyebiliyorsun.

edit: tekrar okudum da entry şaka gibi olmuş. neyse, olaylar tamamen gerçek.
  • eti'nin eti hoşbeş'ten sonraki yeni harikası.
  • hayır onu bunu geçtim, benim göbeğim erimeyince sizin elinize ne geçecek onu anlamadım.

evde yemek yeme, hatunun güzelim yemeklerinden mahrum kal.
    arkadaşlar gelsin iüç beş bira eşliğinde sohbet yerine bir birayla saatlerce oyalan.
    sabah kahvaltıda içine sıcak su katılmış sıcak su iç.
    hava güzelse köpeklerden kaça kaça işe yürüyerek git gel.
    sonra işyerinde kendini bilmezin biri gelsin, işim düştü sana desin, bir gün browni intense getirsin, bir gün gofredo getirsin...
    paket paket götür, bitince elemanı yolla yenisini aldır.
    bela mısın eti sen benim başıma yahu! sen taşıyosun bu göbeği benim yerime di mi!
  • kofte ekmek yaptirdigim kucucuk bir bufede hic ummadigim bir anda karsilastim gofredoyla.

neymis diye aldim bi paket. boyle bir lezzet olamaz ya olmamali. bu kadar enfes bir tat olmasin ki aklimizdan ciksin su meret.

bana kalirsa browni intensenin rahatlikla eline verir. fakat sozluk ahalisi oyle dusunmuyor saniyorum ki intensenin 36 sayfa entrysi gofredonun yalnizca 2 sayfa entrysi var.

umarim raflardaki yerini kaybetmezsin gofredo. tanri seni korusun.
  • çok güzel bir abur cubur. hakkını yemeyelim ama son reklamı sinirimi bozdu. ne zaman bu gofretimsiyi yesem "paketin yarısı boş, 7 tane koymuslar, tadımlık olmuş" diye düşünürdüm. şimdi sen kalk "hadi yine iyisin, içinde 7 tane var, ye ye bitmez" şeklinde reklam yayınla. dalga geçilmiş gibi hissetiriyor
  • 3'lü paketinin olması en güzel yanı. çay bardağı başına bir paket tüketilebiliyor.
    kilo almamın en önemli sebebi. alçak gofret.
  • adı çok tırt olmuş ama mamulün kendisi tam bir lezzet şöleni. üste serpiştirilmiş fındık kırıntıları filan. aferim.
  • orgazmik lezzet. süper. benim'o'dan zerre haz alamamış biri olarak aşırı beğendiğim atıştırmalık. sütlü çikolata+fındık kombinasyonu her daim beğenimi kazanmıştır zaten, bi de içine çıtır çıtır gofret koyunca mükemmeliyete ulaştınız gözümde. bravo eti.
hesabın var mı? giriş yap