şükela:  tümü | bugün
  • hiç de fena olmayan bir hoşbeş çeşidi, hatta sevdim, tebrikler eti.
  • bunu yemeden ölmeyin. valla inanılmaz olmuş.
  • tam bir şeytan icadıdır. 1.5 paket yedim 1 fincan çayın yanında. durduramıyor insan kendini.

benim gibi bal manyağıysanız dikkatli olun. insanın yoldan çıkarır.
  • lezzetlidir, ama içerisinde bal yerine bim de satılan 5 kavanozu 100 tl etmeyen "le bal" dan katmış yada koklatmış olmaları muhtemeldir.
    içindekileri okumadım benim kriterim lezzet ben severek yiyorum bu ürünü.
    umarım piyasadan kaldırmazlar, tadı da ilerleyen zamanlarda bozmaz.
  • biraz abartılan ürün. bir tane yedim, ballı corn flakes tadı aldım. başka bir numarası yok gibi.
  • yeni bağımlılığım. kahvaltı yapmayı sevmeyen bünyem sabahları bunu arıyor artık.
  • (bkz: olmamış)

kokusu bile felaket.
  • inanılmaz güzel, muhteşem, her yerde reklamı yapılası. hani öyle bir güzel, öyle bir övmek istiyorum ki beni eti'de çalışıyor falan zannetseniz haklısınız. açtığım paketin bitmesi birkaç dakika sürüyor. öyle çayın yanına atıştırmalık falan değil bu, çünkü daha çaydan iki yudum alamadan paket bitiyor. reklamlarındaki gibi durduramıyorum kendimi.

bir ülker probis için demiştim bunu bir de bu ürün için diyorum. bunları icat edenleri ülker ve eti yüksek meblağ tazminatla emekli edip (işte ev, araba, yazlık alacak kadar) ömür boyu da maaş bağlamalı. hakediyorlar çünkü sonuna kadar...
  • findiklisinin hastasiyim kendimi bildim bileli. bir de bunu deneyelim bu kadar güzelse
  • beğenmedim. uzun süre açılmış paketiyle birlikte çekmecede beni bekledi ama sonu beklediği gibi olmadı. *