• çok yoğun bitter çikolatalı kremalı gofret; hatta o kadar acı ki, boğazım yanıyor şu anda!
  • bitter sevenlerinin kaçırmaması gereken eti'nin yeni ürünü. yalnız o masum paket yalnızca 295 kalori efenim, intense'i bile geçmiş. fiyatı da 1 tl. ha ürün başarılı mı, kesinlikle evet. özellikle bitter sevenler beğenecektir. eti bu tip ürünlerde taklit yerine yenilikçi bir yol izlediğinden ürün tutacaktır diye düşünmekteyim. afiyet olsun.
  • piyasadaki en lezzetli gofrettir,ayila bayila yedigimiz tadelle gofreti bile solda sifir konumuna dusurmustur.
  • cangayı terketme nedenimdir.
  • son bir kaç gündür feci dadandığım yoğun mu yoğun çikolata kütlesi, ama deli güzel bir şey. gofrete pek bayılmasam da, cidden çok pis güzel. onun için açılan başlığı görünce bile bi sevinmişim şu an. feci şekilde tavsiye edilir ama yoğun bitter çikolata sevenlere özellikle. çünkü, allahımmm, dışı yetmez gibi içi de delice çikolata dolu, böyle önce gözünüz, sonra ağzınız, mideniz çikolata çikolata doyuyorsunuz ya. deli bir şey diyorum ya. hatta, kendimi bile şaşırtarak, iki taneyi peşpeşe yediğim oldu, dur bakalım hayırlısı.
    tek olumsuzluğu tek bir yerde keşfettim ben bunu, orası dışında benim baktığım tansaş ve migroslarda yok(tu).

eticileeeerrrr, heeeyyyy! size diyoruuum hooop! marketlere diyorum, karam gurme diyorum.
  • markette görüp, aa bu da neymiş yeni çıkmış herhalde diyerek aldığım, eti'nin son mucizesi. benim gibi yoğun tatlar ve bitter çikolata seven bünyeler için yapılmış en güzel şeylerden biri. başarılı buldum kesinlikle. çikolatası da kaliteli. beni etkileyen diğer şeyse, mavi gibi bir renk kullanılmış olmasına rağmen paketinin çok şık olması. sevdim seni karam!
  • bitterci bünyelerin yeni favorisi olabilecek kadar leziz tadı ve her bir ısırıkta ağzı bir karış açmak zorunda bırakacak kadar katı olan enfes gofret.
  • yakında kendisiyle topluca daha çok haşır neşir olacağımıza inandığım, tatlı krizine birebir iyi gelen mükemmel ötesi gofret! karam'ı severdim; ama eti karam gurme'nin hastası oldum!
  • günlük çikolata ihtiyacını tek başına karşılayabiliyor.
  • gece 1.30'da yedikten sonra 300 kalori olduğunu öğrendiğim yiyecek.
    ama güzel mi güzel...intense dandiği yanina bile yaklaşamaz.

ne çikolata ne gofret ikisinin ortası. galiba muhteşem.ühü
hesabın var mı? giriş yap