• zarif görünümlü petit beurre.
  • geçen markette gördüğüm eti çikolata serisi... sonunda eti çikolata yapmayı başarmıştır cümlesinin karşılığı. o bademli yok mu o bademli... gururumuzsun eti...
  • şimdiye kadar yediğim, marketlerde satılan en iyi yerli çikolata bu! hem de deve hörgücüyle para da ödemiyorsun. bademli ve gofret parçacıklı olan çeşitlerini yedim ve normalde sütlü çikolata sevmememe rağmen bunları baya tuttum.
    kesinlikle tavsiye ederim.
  • muhteşem, akılalmaz bir şey. yerken beni çekip reklam diye yayınlasalar hiç sırıtmaz, öyle bir zevk alıyorum. o içindeki cam kırığı gibi gofret parçacıkları yok mu of ki ne off! bademliyi de deneyeyim dedim gözüm gofretliye doyamadı ki ona sıra gelsin*

edit: bu süre zarfında bademlisinin de bağımlısı oldum efendim.
    brownie intense reklamındaki, ya da ne bileyim haz peşindeki magnum kadını gibiyim yerken, öyle bir zevk*

son edit: artık pek sevmiyorum. zaten genel olarak çikolata sevmiyorum artık. her çikolata gibi bu da bayıyor, genzimi yakıyor.
  • gofret parçacıklı olanı, trophy gofret'ten bu yana yediğim en güzel şey. efsane efendim, efsane.
  • "rulo gofret parçacıklı" olan versiyonu muhteşem ötesi olan süper çikolata.
  • rulo gofret parçalı olanı gerçekten çok başarılı. ince olunca tam tadında da olmuş. 10 üzerinden 9 verdim.
  • en iyi türk yapımı çikolatadır. şahane..
  • rulo gofret parçacıklısı lezzetli olan çikolata. bademlisini henüz denemedim fakat bu aldığımı çok beğendim. bir paketi yedim gün içinde. çok iyi gerçekten.
hesabın var mı? giriş yap