şükela:  tümü | bugün
  • zencilerin eti'yi boykot etmesine neden olabilecek, yenmesi çayla birlikte hoş olan biskuit.
  • reklamında kadın eti negroyu ısırdıktan sonra parlak beyaz dişlerinin üzerinde kara kara bisküvi partikülleriyle seyirciye sırıtır, çirkin bir görüntüdür. irrite edici yönüyle dikkat çekmek istemiş bir fikrin ürünüdür reklamı bence.
  • eti negro reklaminda dire straits - brothers in arms albumunden your latest trick fon muzigi yapardi...
  • bir zencinin yaninda yenemmesi gereken biskuvi. acayip bir de reklami vardi. koskocaman sapkali bir kadin vardi ve gozleri gorunmuyordu.
  • akşam yemeğı niyetine sütle beraber tüketilen yegane bisküvi , yıllara meydan okur.
  • reklamında oynayan hatun meral konraddır.
  • bir gece oncesinden paketi acilan negrolar itina ile bir tabaga ailinir ve itina ile yumu$amasi ve hafif bayatlamasi icin sabir gosterilir.
    ertesi ak$am, nescafe ile muthi$ ikili olu$turan bu negrolar bir tat bir doku olarak mideye yollanir. dayanilmaz guzel olur.
  • (bkz: montenegro)
  • hiç unutmam bi gün yukarıdaki felaket senaryoları şu şekilde gerçek olmuştu; zenci bi arkadaşımızın yanında bunlardan bi paket alma gafletinde bulunmuştuk. hatta yetmemiş açıp da ikram etmiştik. kendisi kibarbi insandı, bozulmuştu bozulmasına ama..

(bkz: verilmiş sadakamız varmış)

felaket senaryosu nerde demeyin. olmadı, olabilirdi.
  • her sekilde her saatte manyak gibi tükettigim bisküvi. bu meret yüzünden mesela çayi kahveyi tek basina içememeye alistim.tutku ve biskrem de iyilerdir ama her zaman yiyemem onlardan agir gelir.

eti brownie ile beraber benim çikolata ihtiyacimi karsilayan varliktir kendileri.her markete gidildiginde beser tane alinir ikisinden de bana.

bir aç karnina de 10 kasik nesquikli sütle beraber yeme olayi vardir bunun, endorfinmanyagi olur uçar insan.