• negrosever biri olarak daha büyük negro fantastik olmuş. yerken kendimi normal boyutta negro yiyen cüce gibi hissettim ama alışırım herhalde *
    valla şahane.
  • oreo pazara bu kadar hakim olmaya başlamışken eti' nin yaptığı akıllıca ve başarılı karşı hamle. fikri ve emeği geçenleri tebrik ederim.
  • iki çeşidi var. birisi bildiğimiz normal kremalı negro'nun büyüğü, diğeri çikolatalı kremalı. almışken çikolatalısını denemenizi öneririm zira normal kremalısının bildiğimiz negro'dan tek farkı boyutu. tadı aynı yoksa. ben yine de her halükarda tercihimi klasik normal boyuttaki negro'dan yana kullanırım.
  • bunun beyaz çikolata & orman meyveli aromalısı çayla en iyi giden atıştırmalıklardan biri. gerçekten yok böyle bir tat..
  • siz nasil diyor chock full lezzet.
    bi de adı ırkçı olmasa.
  • eti yaparsa en iyisini yapar.
  • aman tanrım bu ne güzel bir bisküvidir. bu ne tatlı, ne şeker, ne kocaman... yalarım ben lan bun... şey neyse, tadı gerçekten güzel olmuş ama sanırım 2 farklı versiyonu var. biri negro bold çikolatalı kremalı kakaolu, biri sadece kakaolu. kesinlikle en iyisi hangisi derseniz, tabii ki çikolatalı kremalı kakaolu olandır.
  • bunun bisküvisini çiğnerken çıkan ses bana botlarımla karda yürüken çıkan sesi hatırlatıyor; iyi bir şey mi kötü bir şey mi bilemedim...
  • inanılmaz bir bisküvi yapmışlar. eti'yi kutluyorum. bisküvinin kocaman oluşu önce gözünüzü doyuruyor, çaya veya süte banarak tadını ve zevkini katlıyorsunuz. bisküvi düşkünü olmamama rağmen bu negro bold'a bağımlı oldum.
  • çoooook güzel
hesabın var mı? giriş yap