şükela:  tümü | bugün
  • eti'nin yeni hazır pastası... fiyatı 9.75 civarı, bence on numara olmuş... mutlaka deneyin derim...

(bkz: marlenka)
  • etinin yeni ürünü. olağanüstü lezzeti ile bir oturuşta 265 grlik paketi tek başına bitirebilirsiniz.
    şu an için ballı cevizli ve ballı kakaolu çeşitleri bulunmaktadır. bakkalınızdan ısrarla isteyiniz.
  • eti'nin yeni ve muhteşem ürünü.

marlenka' ya çok benzeyen(hatta aynısı) ballı, cevizli çeşidini yedim. sadece cevizi biraz az geldi bana. bunun dışında tam orgazmik lezzetlerden.

marlenkaya çok benzeyen dedim çünkü üstüne yazmamışlar marlenka diye. yani adamların biz marlenka yaptık diye bir iddiası yok.
  • görüntü benziyor mam tadı medovike benziyor ise; diyeti sona erdirir erdirmez abonesi olabilirim.
  • diyete girmeden 1 gün önce denediğim tatlı. başarılı bir tatlı ama kutusu gereksiz kalıplı geldi bana.
  • (bkz: direk mala gider)
    budur
  • yıllar önce beşiktaşta hep gittiğimiz bir cafede, marlenka diye bir tatlı vardı. cafe kapandı sırf o tatlı için üzülmüştüm. hatta nette araştırmıştım ermeni tatlısı olarak geçiyordu. etinin bu pastasıyla görünümü aynı oda ballı bir tatlıydı etiyi henüz denemedim ama deneyeceğim.
  • görüldüğü anda "marlenka" yapmışlar diye sevindiren sonra hiçbir yerde bulunamadığı için tadına bakılamayan tatlıdır.
  • hiçbir yerde satılmayan ama devamlı reklamı dönen hazır pasta.

denemek lazım diyicem ama bir eti'yi aramak lazım sanırım emin misiniz satışta olduğundan diye.
  • şehirdeki tüm marketlere bakmama rağmen bulamadığım, tadının süper olduğu iddia edilen pastadır.
    deneyenler nereden almış merak ediyorum.
    tadına bakabilirsem editlerim...