• eti'nin soğuk dolaplarda satmaya başladığı bol çikolata soslu, çikolatalı keki...

insanı kesen bi tadı var, sanırım glikoz şurubu bunda etken... ben pek sevemedim, insanların da seveceğini pek sanmıyorum...
  • büyük beklentiyle yediğim ancak hüsrana uğradığım bir ürün. fiyatı da 1.25 tl olarak belirlenmiş. alınması için 1 tl olması gerekiyor ama istediğim o yoğun tadı alamadım. tutacağını düşünmüyorum. uzunca bir süre soğuk dolaplarda görebiliriz lakin.
  • (bkz: allahım gol)

düşük beklentiyle yiyip orgazm olduğum yiyecek. baya hoşuma gitti.
  • soğuk dolapta denk geldiğim nasılsa üstündeki gibi çikolatası bol olmaz kuru kuru haliyle aoç dondurmama eşlik eder, fikriyle ümitsizce, pek bir beklentim olmadan aldığım ne yazık ki yerken dondurmamı bile unutmama neden olan eti'nin muhteşem ürünüdür. içinin dolgusu vs tam kıvamında çokça, pek bir sevdim ben.
  • 50 gr lik paketlerde satılan kahve ile arası fena olmayan yiyecek. sos bom krizi gelirmi ? hayır.
  • etif puf gibi açılmamaya yemin etmiş bir paketi var. fena değil
  • reklamında emrah kaman oynamaktadır. reklamı sanki kendi yazmış gibi durmakta. zuvaslı olmasam da dikkatimi çekti. kardeş payı'nın güzel zamanlarından bu kardeşimiz aklımızda hala.
  • buyuk bir hevesle marketin dolabindan aldigim ve begenmedigim urun.
  • bitter cikolata yerine sutlu cikolata kullanilsa daha basarili olacagini dusundugum urun. bu hali ile begenmedim.
  • reklamlarda bangır bangır bağırdıkları ancak istanbul'da hiç bir zincir markette bulamadığım, her gördüğüm büfeye sorduğum ama yine de bulamadığım yeni eti ürünü. bulsam 1 koli alıcam yeminle
hesabın var mı? giriş yap