şükela:  tümü | bugün
  • eti'nin son ürünü. az önce denedim, hani ne desem... 40 yıl yemesem, 41. yıl aramam. ama çocuklar sevebilir gibi. şekli falan hoşlarına gider sanki.
  • kinder pingui, kinder süt dilimi mantığında yiyecek.
  • fena olmamış. yoklukta gider.
  • eti hayatı lezzetlendirmeye bu kez de market sütlükleri ile devam etmiş. henüz piyasaya tam anlamı ile düşmedi ancak yakında buralar alıp başını gidecek öyle de güzel, soğuk, minik bir şey.
  • bugun deneme firsati buldugum balli sutlu saglikli gorunumlu abur cubur. minicik bir sey aninda bitiyor. ama yine de sevdim ben.
  • biraz yağ oranı azaltılsa abartısız 10 numara bi kek*...

şu an eskişehir'de bile birçok noktada yok, denemek isteyenler çağdaş marketlerde bulabilir...

yakında buralar hep entari dolacak, demedi demeyin...

ekleme: simge'de de var... kek kısmı waffle'a accip benziyo... pancake...
  • hem adı hem de şeker oranı ile hedef kitlenin yetişkinlerden ziyade çocuklar olduğu aşikar olsa da pastamsı veya kekimsi tatlı krizlerinde imdada yetişebilir.başarılı.
  • yumurta kokuyor, sabah sabah içim kalktı. kinder süt dilimi varken olmamış bu.
  • yeni eti lezzeti.

bu arada alakasız ama belirtmeden geçemeyeceğim: ülker ürünlerinde bariz bir şekilde kalite düşüşü var. aşırı derecete üretim-yoğun olan bu şirket, doğal olarak bol bol fason imalat yaptırıyor. ürünlerin kalitesi tabiki ortalamanın üstünde, sonuçta ülker. ama gerçekten dikkat etmeleri gerek, kalite git gide düşüyor. yada el atmadıkları sektör kalamadı zaten, ya adam gibi gıda sektöründen çıksınlar yada işin sonu bok.
  • bugün gördüm bu çirkin şeyi. bildiğin iki tane pancake arasına bal ve kaymak karışımını sür al sana süt burger. emin olun çok daha lezzetli olur. yarısını yiyemedim o kadar yapay, bayat ve kuru ki...