• bağımlılık yapan minik frambuazlı lezzet.
    paketi açıyorum, önce kokluyorum, sonra tek hamlede yiyorum. ağzımdaki tat alma cisimcikleri ve beyin hücrelerim 5 dakika bayram ediyo, mütemadiyen büyüyen popom ise sonsuza kadar..
  • frambuazlısı cinayet nedeni olabilecek enfes miniş turtacıklar. limonlusunu denemediğim için onun için adam öldürür müyüm bilmem.
    ulan altı üstü abur cuburdan bahsediyorum, niye böyle psikopat bi entry oldu ki bu? neyse.
  • frambuazlısı zaten orman meyvelerine düşkün beni askerlik boyunca açlıktan kurtarmış, döner-dürüm gibi fast food yoksunu kışlada en önemli besinim olmuştur. lakin şimdilerde paketi değişmiş tadı aynı kalmış olsa da ağzıma sürememekteyim, öyle bir bıkkınlık geldi.

açlık hele askerken o yorgunluk ve mutsuzlukla hiç çekilmiyor, allah 3 kuruş harçlıkla vatani görevini yapanların yardımcısı olsun.
  • frambuazlısı hakkaten on numara. tam bir göt göbek büyütücüsü. nerden bulaştıysam tarihimin en ağır dönemindeyim.
  • bugün yanlışlıkla mutfakta frambuazlısını buldum bunun. nasıl övsem diye düşünüyorum da yok beceremedim. sınırsız yenir, yine de kesmez. öyle bir şey işte.
  • incirlisinin de çıkması gereken ürün.
  • ben bunu satmıyorlar artık sanıyordum. lanet olsun, halen satılıyormuş. öyle de kötü zamanda denk geldim ki. sigarayı bırakmışım, abur cuburu ve ekmeği minimuma indirip sağlıklı yaşama hayalleri peşinde koşuyorum.

sigarayı bıraktık ama ağzımız bişeyler arayacak elbet, çerez merez bişeyler alayım dedim fazla işlenmiş gıdalara dalmadan. fakat o da ne? en üst rafta bu lanet tartininin frambuazlısı göz kırpıyor. üretimden kalkmamış mıydın olm sen? ne diye götlük yapıyorsun müşkül zamanımızda? dayanamadım aldım tabii. günde bir tane yemek üzere de kendi kendime söz verdim.

sonuç; dört gündür sigara içmiyorum, tartini bitti.
  • frambuazlısını denedim az önce. inanılmaz güzel..frambuazın çekirdekleri duruyor lan resmen. en güzeli yapay bi tadı yok..
  • eti turti nin minikleri, dokuzlu pakette satiliyor. frambuazli ve limonlu cesitleri var.
hesabın var mı? giriş yap