şükela:  tümü | bugün
  • eti'nin raflarda yer almaya başlayan yeni ürünü, tuzlu mısırlı çikolata.

not: denemeyin, gerçekten berbat.
  • kim akıl ettiyse tebrik ediyorum...

godiva'da da tuzlu çuklata var ama mısır ne arkadaş ya?! oldu olacak içine ketçap mayonez koyun tam olsun...

ek: kime denettiysem iğrençliğine 10 üzerinden 10 verdiler... millete çok güzel çok güzel diye denetiyom :)
  • tuz ile çikolatanın uyumunu seven birisi olarak az önce denediğim çikolata. mısır ile çikolata muhteşem olmuş. bence efsane statüsüne ulaşacak bir ürün. ancak fiyatı biraz fazla geldi. 1 buçuk lira verdim. belki de market beni kazıklamıştır, bilemeyeceğim.
  • çikolata sever olarak öff bu ne ya ??!!! böyle kötü bir uyum görmedim. çikolatası zaten çok sert olmuş testereyle kes yani. ve fiyatı da pahalı bence. 1 lira olmalı en fazla.
  • farklı tat sevenlerin beğeneceği çok güzel bir ürün. fiyatının 1,5 tl olması biraz fazla ama yine de değer bence.
  • kutu kutu yediğim tadına doyamadığım eti'nin efsanevi yeni çikolatası. minik bir öneri benmari usulü eritip yerseniz tadına doyamazsınız. uzun süre raflarda görürüz umarım. türkiye'de bu ürünün muadili yok.
  • (bkz: böyle puşt gibi ibne gibi bir şey)

midesi hassas bünyelerin denemesini tavsiye etmem. zira içindeki mısır sadece tuzlu değil aynı zamanda soslu.
  • öyle reklamindaki gibi bir ısırıkta koparamıyorsunuz. zira o kadar sert ki neredeyse ön dişim yere düşüyordu . lezzet falan orta karar ama sırf bu sebepten bir daha almam.