• eti'nin raflarda yer almaya başlayan yeni ürünü, tuzlu mısırlı çikolata.

not: denemeyin, gerçekten berbat.
  • kim akıl ettiyse tebrik ediyorum...

godiva'da da tuzlu çuklata var ama mısır ne arkadaş ya?! oldu olacak içine ketçap mayonez koyun tam olsun...

ek: kime denettiysem iğrençliğine 10 üzerinden 10 verdiler... millete çok güzel çok güzel diye denetiyom :)
  • çikolata sever olarak öff bu ne ya ??!!! böyle kötü bir uyum görmedim. çikolatası zaten çok sert olmuş testereyle kes yani. ve fiyatı da pahalı bence. 1 lira olmalı en fazla.
  • 37 gramlık paketlerle sunulan ve içerisinde %1 de olsa sarımsak, soğan ve tarçın tozları bulunan çikolatadır.
    %1 deyip geçmemek lazım, tükettikten 20dk sonra bile içinizden o koku çıkmaya devam ediyor.
  • kutu kutu yediğim tadına doyamadığım eti'nin efsanevi yeni çikolatası. minik bir öneri benmari usulü eritip yerseniz tadına doyamazsınız. uzun süre raflarda görürüz umarım. türkiye'de bu ürünün muadili yok.
  • (bkz: böyle puşt gibi ibne gibi bir şey)

midesi hassas bünyelerin denemesini tavsiye etmem. zira içindeki mısır sadece tuzlu değil aynı zamanda soslu.
  • tatlı tuzlu bileşimini sevenler için birebir. ben çok sevdim. fiyat biraz fazla yalnız. böyle spor öncesi veya dizi karşısında vs favorilerimden biri oldu. damak zevki gelişmiş olanlara tavsiye ediyorum
  • eti çikolatalarını çok seven biri olarak diyorum ki olmamış. olmamış derken öyle böyle değil yani, en dandik çikolatalar dahil abartmıyorum hayatımda yediğim en kötü tadı olan çikolata. bir kez ısırıp attım o derece.
  • içindeki mısır kavurgadır tat sertlik ve tuz olarak. üstüne de çikolata.
  • abur cubur görünce tüketmeden duramayan, açılmış paketi yarım bırakmayı sevmeyen bünyem ufacık paketi yarılayamadı bile. çikolata yiyormuş gibi görünüyorsunuz ama ağzınızdan soslu mısır tadı gitmiyor. gerçekten çok kötü.
hesabın var mı? giriş yap