şükela:  tümü | bugün
  • çaya yada süte batırılarak yendiğinde zırt diye dağılmaması, sıvıyı bisküvi bitince içilmez hale getirmemesi ile gönülleri fetheden şahane bisküvi
  • ulkerin urettigi cifte kavrulmusa her kosulda fark atan, su satirlarin yazilmasi esnasinda katur kutur tukettigim, harika otesi, uretenlerini de hay allah sizden razi olsun diyerekten taktirlerimi sundugum püsküüt. nefis demis miydim...
  • normal biskuvinin artik hic bir anlam ifade etmemesini saglamis, wilhelm roentgen tadinda bir fabrika calisani tarafindan kazara uretildigine inandigim biskuvi formati (bkz: wilhelm roentgen).
  • etibank'in ozelle$mesinden sonra, eti holding'e kalan bor madenlerinin adi.

edit: oylayanlara teşekkür ediyorum. 7 entry'nin altında sanki harf oyunlu cin entry gibi durmuş. halbukimsi "bir bildiğim var onu da saklamayayım" diye girilmişti. vardır böyle bir kuruluş, eti bor da olabilir, bilemiyorum*.
  • mandalina ile süper giden biskuvi.
  • yıllar sonra az önce yediğim bisküvi. tadı hiç mi değişmez, sanki salonda abim babam annem oturuyor hissi verdi, duraksadım, her birinin yüzü geldi aklıma, duygulandım, yutamadım sanki öylece kaldı boğazımda.
  • ne ümitle aldıydım oysa, tek başıma film izlerken çayıma batırırım demiştim. bayat çıkmasaydı keşke. dağılması için çaya batırılmasına gerek kalmadı ..

arasına lokum koyulup yendiğinde de enfes olan bisküvi.