şükela:  tümü | bugün
  • sabah sabah hayretler içerisinde bırakan trafiktir. bu ne amına koyim:

http://www.cezmikalorifer.com/…o/izle.php?id=718215
  • istanbul' dan çok da farkı yoktur.
  • etiyopyalıların ne kadar sakin ve anlayışlı insanlar olduğunu göstermiştir. video boyunca gözlerim elinde levyesiyle arabadan inen birini aradı ama yok kibarca yol verip devam ediyorlar. burda öyle bir cadde olsa yol verme kavgasından şehrin nüfusu bir haftada üçte bir azalır.
  • istanbul'dan farkı sıfır polis, sıfır tabela, sıfır trafik ışığı, sıfır kaza, sıfır kavga olan görüntülerdir.
  • istanbul'daki benzer kavaşta 4 trafik ışığı birden olmasına rağmen bundan daha rahat akan trafiktir
  • trafik sıkışıklığına polislerin sebebiyet verdiği teorimi destekler nitelikli görüntülerdir. arkadaş bizim milletteki polis fobisinden midir, memurların kendisinden midir bilmiyorum aynı yolda polis varken akmaz polis yoksa vızır vızır işler aynı burası gibi.

bu arada ortaya güzel bir döner kavşak gider videodaki mekana.*
  • "benim" diyen şoförü, şoförlüğünden utandırır.
    yalnız etiyopya trafik kanununu okudum ve anladığım kadarıyla "kadın şoför yasağı" var. ulan kaç entry olmuş biriniz bile ihaleyi kadın şoförlere yıkmamışsınız, neyse bu seferlik kara murat ben olayım.
  • muhtemelen kadın şoför yoktur.
  • kadın şöför yokmuş. kesin bilgi yayalım.
  • bir hindistan ya da bangladeş trafiği değildir. adis ababanın trafiği gayet akıcıydı.