• sabah 7 akşam 10 gıdıklanarak kontrol altında tutulduklarını düşünüyorum...

haberlerde geçiyo sık sık "x terörist etkisiz hale getirildi." diye...
    ee abi sonra noluyo?
    yani etkisiz hale getirmek derken... atlet don soyup tekrar geri mi gönderiyosunuz? silahını mermisini elinden alıp götüne yılmaz vural tekmesi sallayarak "de hadi get gapında oyna!" mı diyosunuz? tutup kollarından kodese mi gönderiyosunuz?

ben bilmiyorum.
  • sayısını tamı tamına bilmek çok önemlidir.
  • ben kimlik tespiti sonrası ailelerine veriliyor diye biliyorum. o bölgede görev yaparken sürekli cenaze töreni oluyordu.
  • 19 aralık 2016 rusya büyükelçisi suikasti'nde de olduğu gibi elinde sadece 1 adet tabanca bulunan birine bile göz yaşartıcı gaz, plastik mermi vs. kullanılmadan bodoslama ateş ederek öldürmekle birlikte sayılarına bir yenisinin eklendiği terörist tipi.

ya biz etkisiz hale getirmeyi bilmiyoruz, ya da emniyet güçlerinin öncelikli amacı faili canlı ele geçirmek değil.
  • (bkz: #125323136)
  • mevcut ve olası terör eylemlerinin tedbirini almak sorumlu, destekçi ve sempatizanların tamamına ulaşıp işin içinde olanların tamamının hesap vermesini sağlama amacı ilen yapılan yada yapılması gereken iştir.
    bu ilkokul öğrencilerinin bile bileceği meseleyi ülkemizdeki kolluk kuvvetleri ya bilmemektedir yada bilerek uygulamamaktadır.

bugün yaşanan olayda herşeyden çok o teröristin bir şekilde canlı olarak ele geçirilmesi gerekiyordu. yarala, taciz ateşi ile cephanesinin bitmesini sağla bayılt ama öldürme! öldürme ki canım ülkemizi bok çukuruna sokmak isteyen deyyus kimmiş bizde bilelim.
hesabın var mı? giriş yap