şükela:  tümü | bugün
  • leş. "etkisiz eleman", "etkisiz", "elaman" kelimeleriyle kendisini bulmuş yazardır, 7 bin kat altını da kazsanız başka bir şey çıkmayacaklardan. bas geç.

edit: kendisinin herhangi bir ironi geçmişi bulunmamakla birlikte *bir şeyler bir şeyler bir şeyler* yazmış. sözlüğü formatı dışında kulladığımı iddia etmiş, eğer öyle bir şey söz konusu olsaydı seneler içerisinde buradan gayet uçurulabilirdim, ki kendisini kendi silahıyla vurmak için entry'lerini gözden bile geçirmeyeceğim, zira bir entry üzerine yazdığım mesajda laf arasında "dating" dedim diye "araya ingilizce kelime sıkıştırınca marjinal olmuyorsun, buzlu bademi dene" diyebilecek kadar aşağılık kompleksli ve başlık altıma gelip de "plaza ağzına sahip, araya ingilizce kelime sıkıştırıyor" diyebilecek kadar da aciz kalmış ve zavallı biridir. entry'i de bu sebeple uzatmak istememiştim, bir daha asla değiştirme imkanı bulamayacağı bir nick seçerken bile "etkisiz" yerine "etkisizz" yazıp, "eleman" yerine "elaman" yazıp, bu ikisini bir şekilde en düzgün kombinli haliyle yazamadığı gibi bundan başka nick de bulamayıp, kendisini bilmem kaç kademe üstte gördüğü kişileri yaftalayarak kendi halini normal kabul edip "araya ingilizce kelime sıkıştırıyor ıngaa" diye zırlayan biridir. araya ingilizce kelime serpiştirmek, eğer iş terminolojisiyle alakalı değilse asla "plaza dili" değildir, ki zaten o mertebeye bile erişemeyeceğin için ve çevrende okumuş etmiş mevkili insanlar olmadığı için bu tür herhangi bir bilgiyi bilmen sana bir şey kazandırmayacağı gibi o boş beyninde çok yer olduğu için bir şey de kaybettirmeyecektir.

(bkz: aa nick dedi)

edit: yazdığı şu yazı ile en ufak tabirle komik olan site üyesi. müptezel bence de güzel kelime, sana bile fazla. çünkü kelime anlamına bakıldığı zaman "saygınlığını yitirmiş kimse" diyor. yani olan şeyi yitirmiş. sen, sende olmayan şeyi yitiremeyeceğinden, senin şahsına tam olarak cuk oturan bir tanım maalesef değil. ne yazmışım diye ismini aratayım dedim, bir an dalgınlığıma geldi "etkisizzeleman" yazdım, bir şey çıkmadı. sonradan idrak ettim: "etkisizz" doğru ama eleman yanlış, yani sana göre yanlış ki onu da "elaman" yazmışsın. böyle birini, daha önce de söylemişimdir, daha fazla dikkate alamayacağım.

"sadece kendisi çok bilgiliymiş ve biz onun seviyesine çıkamazmışız" demiş, cümlesini bile kuramamış ve yarım kalmış. bence beynin idrakını zorluyor olabilir bir şeyler anlatmak için, zira bu söylediğin bence de doğru. o kadar aşağıdasın ki, boynum tutulmasın diye bakmıyorum.
  • sözlükte uzun zamandır gördüğün en ezik tip. yazdıklarına bakınca sinirlenmek yerine acıma hissediyorsunuz. kendiyle olan problemini milleti taciz ederek giderebileceğini sanan bir zavallı. ilgi görmek için taciz mesajları atar.

max 10 dkda kendisini hiç sevmediğini, biri olmaya çalışıp wannabelikten öteye gidemediğini anlayabilirsiniz. senin bir hiç olup aslında özünde elenmiş olmanın öfkesini kendinle hesaplaşarak çıkar. milleti ezikliğinle rahatsız ederek değil.

masanın üzerindeki bakteri kadar dünyaya yararı olmayan loser.
  • yeni yetme hater. sana bana katacağı bir değer yok. engelle belki.
  • hahaha über düşük iqlu.
    (bkz: engelle)
  • 23 yaşında inanç hakkında konuşurken inançsızlara ana avrat söven bebe.

badem. hem de buzlusundan.
  • islam yalaması yaparken ateistlere karşı nefret suçuyla şu rezil entry'i girebilmiş, görsel

aklı sıra güzel ahlak, tatlı müslüman olacakken ne ana ne bacı bırakmış, kendinden daha rezil, leş lağım ağızlı çağ dışı klasik "cihatçı". sayenizde iyice azalıyor sizin tayfa. anca şeyh yalayan tarikat ve bademlenen çocukların uzantıları kalacak sizin kafanızda. ruh hastası tayfa bu işte. embesil, 3 kuruşluk aklıyla "güzel ahlaklı" olacakken ağız ishali olup etmediği pisliği, kötü lafı bırakmayan zırcahil seni.

edit : ayrıca bu sığır, daha nickindeki "eleman" sözcüğünü bile yazmayı becerememiş...
  • bembe götlü çomar ateyizzleri acımadan tokatlayan suser.