• sözlükte uzun zamandır gördüğün en ezik tip. yazdıklarına bakınca sinirlenmek yerine acıma hissediyorsunuz. kendiyle olan problemini milleti taciz ederek giderebileceğini sanan bir zavallı. ilgi görmek için taciz mesajları atar.

max 10 dkda kendisini hiç sevmediğini, biri olmaya çalışıp wannabelikten öteye gidemediğini anlayabilirsiniz. senin bir hiç olup aslında özünde elenmiş olmanın öfkesini kendinle hesaplaşarak çıkar. milleti ezikliğinle rahatsız ederek değil.

masanın üzerindeki bakteri kadar dünyaya yararı olmayan loser.
  • hahaha über düşük iqlu.
    (bkz: engelle)
  • 23 yaşında inanç hakkında konuşurken inançsızlara ana avrat söven bebe.

badem. hem de buzlusundan.
  • kendisi türkiye’den kıbrıs adasına yasadışı bir şekilde yerleşmiş savaş suçlularının zürriyetidir. kıbrıs birleşince kıbrıslıların kendisine roc vatandaşlığı vereceğine gönülden inanmaktadır. zira kktc vatandaşıdır, kıbrıs birleşince haymatlos olmaması için kıbrıslıların kendisine ayrıcalık tanıyacağına iman etmiştir. ada birleşince türkiye’ye deport edilecektir.
  • dinlediğim bi şarkı yüzünden bana mesaj yoluyla orospu evladı diyen sonrasında bir ay çaylak olan nickinin hakkını veren bi israftır.
  • kıbrıslılardaki türk nefreti başlığı altına türk insanı için hepiniz palu ailesinden hallice ailelerde büyüdünüz şeklinde yazmış, kardeş bir laf var, ne gördüysen onu yansıtırsın diye, konu kendi ailense ve kendi aile içi yetişme tarzında bir problem oldu ise saatlik ücretini ödeyemeyeceğin türk psikiyatristler tanıyorum, araya girip belki senin için konuşup daha uyguna randevu alabilirim, hatta o türk ailesi dediğin bir aileden çıkmış ben parasını bile verebilirim yeter ki akıl sağlığın bozuk şekilde buraya yazma, bak türkler ne kadar da yardımsever
  • neredeyse 10 yıllık hesaba, yan hesap diyecek zekada bir tip. beğenmediği entryler hakkında ziyan fikirlerini ortaya dökmek yerine, engelle butonunu kullanabilir bu yabancı dil özentisi. belli ki yaşı max 14 ama boş beleşlikten müebbet yer. tam bir bit pazarı ürünü.

edit: bu gereksiz az önce mesaj atmış, aynı fikirdeyim minvalinde. bu birkaç kez mesaj daha atmış yüz bulamamış-cevap alamamış, onun kuyruk acısıymış meğer. zaten bunların olayı bu, yüz bulamayınca kedi-ciğer hesabı işte. bir de nick altımda kendisiyle hiç muhabbetimiz olmadı ama diye giriyor konuya, olmadı tabii çünkü sen benimle muhabbet edecek kalibrede değilsin, boş beleş seni yallah.

(bkz: çok ucuz hareketler bunlar)
  • bembe götlü çomar ateyizzleri acımadan tokatlayan suser.
  • bir arkadaşımın oğlundan bağımsız muhabbetim olan babasının bir arkadaşı kıbrıs'a yerleşmişti. bir gün arkadaşımın babası ve kıbrıs'a yerleşen arkadaşıyla bir yerlerde karşılaştık.

neden kıbrıs'a yerleştiğini sordum. kıbrıs'ta trafik kazası olduğunda iki tarafta arabadan inip birbirlerine geçmiş olsun deyip güler yüzle konuşuyorlarsa ikisi de kıbrıslıdır. iki taraftan biri bağırıp çağırıyorsa biri sakin sakin işlemlerle ilgileniyorsa biri türk biri kıbrıslıdır, ikisi de bağırıp çağırıyorsa hatta yumruk yumruğa kavga ediyorsa ikisi de türk'tür. işte bu yüzden kıbrıs'a yerleştim demişti.

adama hak verdim.
  • bu hayatta insanın kendini bilmesi ve bunu nickine yansıtması ne güzel bir durum değil mi?
hesabın var mı? giriş yap