şükela:  tümü | bugün
 • son 4-5 gündür her yerde görüyorum kendisini. yeni çıkan saadet zinciri galiba. reklama tıklayarak değil sadece ama sadece reklam görerek piyasaya göre çok ama çok yüksek bir birim başına ödeme verdiğini iddaa ediyor. yeni olduğu için internette kendisi ile ilgili hiçbir yorum vb. yok. ne yerli ne yabancı sitelerde. sayın sözlük yazarlarının bu olayı da aydınlatmasını temenni ederek ayrıntıları buraya bırakıyorum.

  --- spoiler ---
  kendi eviniz veya bulunduğunuz herhangi bir yerden sadece 1-2 saat uğraşarak reklam görerek 150$ kazanmak ister misiniz? tek ihtiyacınız olan internet erişimi ve internete girebileceğiniz bir araç (tablet,bilgisayar,telefon vs). tek yapmanız gereken aşağıdaki linki kopyalayıp siteye girmek ve üye olmak. sizden sadece isminiz ve mail adresiniz isteniyor.
  kolayca üye olduktan sonra çıkan sayfada yapmanız gereken tek şey reklamı gördükten sonra onay için 4 rakam girmek olacak. gireceğiniz her 4 rakam için 0.10$ kazanacaksınız ve ne kadar girerseniz o kadar kazanmış olacaksınız. para kazanmak işte bu kadar basit!
  --- spoiler ---

  site link