şükela:  tümü | bugün
  • bugün sınıfta bir kıza çarpmışım yanlışlıkla, hiç farkında değildim. sana mı çarptım ben kusura bakma deyince bana karşılık olarak “bir de sana mı çarptın diyor” dedi. kardeşim sanki canını aldık. ufacık bir çarpmaya bu kadar büyük tepkiler veriyor bazı kızlar. aslında ülkenin geneli böyle hiç kimse neşeli değil. gülmüyorlar, gülene de sanki anormal bir davranış sergiliyormuş gibi bakıyorlar. muhtemelen bu ben mutsuzum sen de mutsuz ol psikolojisi. mutlu olacak o kadar şey var ki. eğlenecek o kadar konu var ki. keşke biraz samimi olsanız. çoğunuz buzdolabı gibisiniz.
  • pozitif enerji saçanların da enerjisini sömürenlerin bıt bıt konuştuğu başlık.
    biraz da ben ne kadar pozitif enerji saçıyorum diye kendinize bir sorun ve ona göre mızmızlanın lütfen.
  • beni tanımamışsınız sjsjsjs
  • maalesef sokakta bazen kadınlara bakıyorum yürüyen, herkesin suratı donuk gözlerinin feri gitmiş eskiden bir kadın neşesi ile gelirdi, artık kadınlarımız mutsuz gergin , huzursuz, donuk, ne istediğini bilmeyen, aurası gitmiş, sinirli ve huysuz...

burada bile kendi iç dünyalarından kaynaklanan can sıkıntısını erkeklere yükleyecek kadar kavgacı hatta.

gülse bile yüzünde güller açmıyor hepsi çok ihtiraslı ve çok maskulen,

tatlı içi içine sığmayan mis kokan pıtırcık kadınlar nerdesiniz!!!

nesliniz tükendi bence sizin.
  • standart kadın işte. çıkarı yoksa gülümsemez, kılını kıpırdatmaz. hoş, çoğunun psikolojisi de doğuştan bozuktur zaten.
  • bırak kızı yatakhanede 10 tane sap ile kalıyoruz nefes zor alıyoruz :(((
  • neşe saçan bir şey kaldı mı ki birey olsun.