şükela:  tümü | bugün
  • gerçekten çok ilginç bi olay.

mesela ben dolabımı açtım bakıyorum, bir tek sarı renkli giysi yok. pomçiğime sordum o da bulamamış. şaşkınlık giderek artıyor.

ah unutmuşum türkiye'nin en marjinal kesiminin burada olduğunu. hepsi de burdaymış. o/
  • çağdaş ve gelişmiş ülkelerde sarı sevilen ve giyilen bir renktir. ancak türkiye'de giyince ibne ilan ediliyoruz. norveç gezimde yığınla sarı giyinen erkek gördüm ama bunu gel de bizim godoş fularsızlara anlat. ah gerikalmışlık...
  • renklerle hiçbir problemim olmamasına rağmen yıllardır elim sarı renkli kıyafetlere gitmiyor. pomçikli tespite bakınca, etrafta da gerçekten kullanımın az olduğunu fark ettim sarının. genel olarak, her tonu değilse bile, insanı sanki soluk, hasta gösteren bir imajı var. bu nedenle tercih edilmemesi muhtemel. özetle, katıldığım tespit.
  • gerçekten doğaüstü bi olay.

açığı karşılar mı bilmem ama benim siyahlı sarılı bi boxer donum var..

haliyle o da bi bakışta görülemiyor..
  • dün benimle hiç karşılaşmamış bir yazar beyanatı.

içimde sarı t-shirt, üzerimde sarı kapüşonlu sweatshirt. ayağımda sarı çoraplarım vardı halbüsi.
  • böceklerin, sineklerin veya benzeri canlıların çiçek muamelesi yapmasından dolayı olabilecek olan durum.
  • şimdiye kadar hiç sarı giymişliğim olmadı. alışverişlerde bazen deniyorum ama çoğu sarı hasta gösteriyor beni, sanırım ten rengime gitmiyor, o yüzden almıyorum.

ama mesela annem ve kardeşimde iyi durur, arada giyer onlar da. yakışıp yakışmamasıyla da alakalı bence.
  • adamı arkadan gördüm ceketinin arkası sarıydı...zeki alasya kabere 79
  • her kıyafette aradığım ama bazen bulamadığım renk. 3 tane sarı şortum var farklı tonlarda, iki tane t-shirt, bir çantam da direkt sarı. ama gel gelelim bir kapşonlu bulamadım vaktinde. mont bazen oluyor ama pikaçu kerem olmamak için almıyorum. kapşonlu da tanıdığım ibne olmayan bir arkadaşta varmış, o yüzden ikiz gibi gezmemek için onu da alamıyorum. sarı gördükçe alıyorum. insanlara flaş etkisi yapıp nasıl boktan bir yerde yaşadığımızı fark etmelerini sağlıyorum anlık uyanmalarla.