*

şükela:  tümü | bugün
  • yanlış duymadınız, ets tur’dan rezervasyon yaptırdıkları için hapse atılan cumhuriyet gazetesi yazarlarından bahsediyorum. gerekçeye göre ets tur’dan işlem yapmak fetöcü olmaya yetiyormuş. link

ets tur sahibi mi ne yapıyor? kendisi şu an erdoğan’ın turizm bakanı...
  • çizer musa kart'in başına gelendir.
    şahsen ben bir daha etstur'un kapısının önünden geçmem. o bile delil sayılabilir mazallah! tavsiyem herkes bu tur şirketinden uzak dursun. ileride ne olacağını bilemeyiz!
  • parayı turizm bakanına ödüyorsun konaklamayı adalet bakanı sağlıyor.
  • 3 gün önce etstur'dan rezervasyon yaptırmış şahsımı derin düşüncelere gark etmiş haber. şimdi her kapı çaldığında acaba polis mi diye düşüneceğim . hayır bugüne kadar maklubeye kaşık sokmuş adam değilim. kaderde bu da varmış ne yapalım .

ets'nin sahibi turizm bakanı değil miydi amk ?

ülke tam muz cumhuriyeti oldu .
  • inanılmaz. ben inanmıyorum. olabilir mi? gayet mümkün, olabilir. lakin cidden inanmıyorum.
    önkibar'dan ricamdır, mahkeme kararını yayınlasın.
    ellerinde muhtemelen bir mahkeme kararı vardır ve kendisinden ricam bu mahkeme kararını yayınlamasıdır.
    sonrasında ets tur'un fetöcü olduğuna ilişkin savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. üstelik bir mahkeme kararına dayandıracağım bu başvurumu.
    buyrun sayın önkibar, iddianızı ispatlayın.

yine de söylüyorum, olması muhtemeldir, lakin ne yalan ne doğru ayırt edemiyoruz.
    bu ciddi bir suçlamadır ve ispata muhtaçtır.
    bir mahkeme kararına dayanarak yapılacak suç duyuruları da dikkate alınacaktır diye düşünmekteyim.
  • 17 haziranda ets tur’la tatile gidecek ve 23 haziranda dönüp her şey çok güzel olacak diyerek oyunu kullanacak olan beni derin düşüncelere gark etmiştir. ama ets tur akp’li bakanın değil miydi ? ama zaten akp fetö gensorularını sürekli reddeden parti değil miydi? hatta akp fetöcü subayın kardeşini büyükelçi yapmamış mıydı? silivri’de havalar nasıldı ? aklımda deli sorular.