şükela:  tümü | bugün
 • http://www.etstur.com/ adresinden ulasilabilen sirket.
  harbiye tel: 0212 444 03 87
  anadolu yakasi tel: 0216 542 99 99
 • telefon numarası 444 0 ets olarak kolaylıkla ezberlenebilir.
 • en çok şikayet edilen firma olması tahminimce en çok tercih edilen firma olmasından kaynaklanmaktadır. diğerlerinden bir farkı olduğunu sanmıyorum.
 • iyi tur, hoş tur da, gezi bitmeden, gezinin ortasında, kaptan şoför için kişi başı 5€ bahşiş toplanıyor herkesten, ne olduğunu anlayamadık, ama verdik, otobüste 40 kişi varsa, 200 € cepte. rehber tarafından yapılan açıklama; firmamızın yöntemi, konuyu firmamız ile konuşmanız lazım. tatilimize gölge düşürmemek için kibarca uyardık hepimiz, kimse de gönüllü vermedi parayı, sonuçta verdi ama homur homur homurdandı biraz. hani dese ki, memnuniyetinize göre anlayacağız, memnunsak veririz zaten. üstelik bahşiş gezi sonunda verilir, gezinin ortasında peşin peşin değil. ets işini güzel yapıyor ama arada işte böyle garip bir bahşiş yöntemleri de yok değil hani, bilesiniz...
 • çalışanlarına verilen eğitimde,"diğer tüm turların anasını bellicez" diyen eğitmenlere sahip firma. bu neyin hırsı, anlayabilmiş değilim.
 • turizm ile ilgilendiğimden genel de şikayetlerin otel için olan şikayetler olması sonuç olarak paketi acentadan alırsın 100 lira 200 lira neyse aldıktan sonra belirli tarihlerde gider tatilini yaparsın bu kadar basit en saçma şikayette etstur bize bu oteli önerdi 6 gece kaldık yemeklerden memnun değildik * (bkz: cahil turist olmayın)
 • internet sitelerinde ve dahi google emmiye sorduğumda müşteri hizmetlerine ya da herhangi bir departmanına ait email adresi bulunamayan seyahat acentası.

  uçak bileti alma esnasında ödeme işlemi gerçekleştirilemedi ibaresine rağmen (ki iki kere denedim haliyle) hesabımdan para çekmişler (iki kere haliyle). ve bu konuyu kendilerine bildirebileceğim herhangi bir email adresi malesef yok. çok ilginç.

  sitelerindeki sizi arayalım'a bırakılan yurt dışı telefon numarasını ararlar umarım.

  edit: şurda bir email adresi mevcut ama bakalım cevap gelecek mi...

  edit2: yarım gün içerisinde ekran görüntüleri ile birlikte blokajın kaldırılıp hesabıma geri gönderildiğini bildirdiler. sağolsunlar. böyle bir durum yaşanmasın istiyorsanız, yetkili kişiler yurt dışı bir bankaya ait kredi kartı ile sitelerinden ödeme yapmayın diyor. bilginize.
 • taa iki buçuk sene önce bodrumda bir otelde yer ayırtırken başıma gelen karttan iki kere para çekme hatasını hala yaptıklarını burada görünce şaşırtan seyahat şirketi. demek ki az gittik, uz gittik dere tepe düz gittik, bir arpa boyu yol gittik.
  ama bu internetten alışveriş sırasında yaşanılan teknik hatanın dışında da(bu hatanın düzeltilmesinde de hiç sıkıntı çıkarmadılar bana), son derece müşteri odaklı bir şirket izlenimi verdi bana. sadece otelin ayarlanması, indirimli fiyat ve taksit yönüyle değil, güvenilir ve uygun fiyatlı ve de eğlenceli tekne turları sunmasıyla da beğendiğim ve güvendiğim bir şirket oldu.
  yeniden başa dönersek, böyle başarılı firmalardan artık internet sitelerine de işlerine gösterdikleri özeni bekliyor insan.
 • genelde tercih ettiğim acenta. şu ana kadar bir yamuğunu görmedim. benim tercih sebebim web siteleri. çoğu tatil ve acenta sitesinde bunların sitesindeki düzeni tertibi göremedim hatta hiç görmedim. üçaktı transferdi diye ayrı ayrı uğraşmadan herşeyi bir kalemde alabiliyorsun. diğer güzelliği otelpuan.com diye ayrı bir sistem kurup bunla entegre etmeleri. otelleri listelerken bu puanlara göre de sıralama yapabiliyorsun bir de bir tıkla görüntülenen otelin otelpuan.com sayfasına gitse superkulade olacak.

  diğer tatil ve acenta sitelerine bakıyorum otelleri listelerken toplam fiyat üzerinden göstermekten acizler ki en kıl olduğum konu. karmakarışık ekranları ayrı bir konu girmemle çıkmam bir oluyor.
 • eskisine alışmış bir insan olarak yeni web sitesini beğenmediğim şirkettir.