şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu yıl iki kez hizmet aldığım bu şirketin sahibinin kültür ve turizm bakanı olarak kabineye girmesi nedeni ile kendi çapımda başlattığım eylemdir. yeni bakan, kendi şirketleri ile olan ticari bağlantısını kesene ve gerçekten tarafsız, çağın gereklerine uygun, ülkenin ekonomik çıkarlarını gözeten yani kısaca oturduğu koltuğun hakkını veren bir yönetim anlayışı gösterdiğini görene kadar da bu eylemime devam edeceğim.
  • zaten tatile gidecek param olmadığı için otomatikman katıldığım boykottur.

    beni düşündüren diğer tur şirketlerinin ve rekabet kurumumun bu duruma olan tepkisidir. özel bir şirketin sahibi, şirketinin faaliyet gösterdiği sektöre bakan olarak atanıyor. malum şirketi kayırma konusunda ne yapacaklar? ets tur'un diğer tur şirketlerine göre kayırılmasının önüne nasıl geçecekler? yavaş yavaş batar diğer turizm frimaları.
  • yine bir boykot hareketinin hüsranla sonuçlanacağı olaydır. adamın zaten paraya ihtiyacı yoktur. yapar indirimi, kazanır yine müşteriyi.

    boykot yapmak isteyenlere not: ets, odamax ve max royal kendilerine aittir. kardeşi ise voyage ve atlasjet’in sahibidir.

    nereden başlayacağınızı bilmek adına.